Yatırım yapmaya başla!

Kanser Hastası Çocukların da Yardım Ettiği Bir 2019 Ford Explorer Projesi!

Ford'un yardımlarıyla yapılan bir Explorer, kanser hastası çocuklara bağışlandı!
Kanser Hastası Çocukların da Yardım Ettiği Bir 2019 Ford Explorer Projesi!

SEMA Show tüm hızıyla sürerken, şirketler son ürünlerini gösterip bu seneye kapatıyorlar. Las Vegas’ta gerçekleşen gösteride Yeni Corolla’nın havalı modifiyelerinden, hurda bir Mercury’nin Tesla pilleriyle elektriğe çevrildiğine de şahit olmuştuk. Gösterilen bu renkli Ford SUV’un hazırlanış amacı oldukça anlamlı. Explorer, Pediatrik Kanser Hastaları için Austin Hatcher Vakfı’na bağışlanmış.

Organizasyon, kanserle mücadele eden ailelere destek amaçlı yapılmış. Ford’un destek verdiği bu çalışmada, Hatcher Vakfının Eğitim ve Gelişim Merkezi tarafından bu sportif Amerikan SUV ortaya çıkartılmış!

Turuncu şeritli Explorer çok tarz olmuş.

Ford Kanser Vakıf Araç TasarimKonu hakkında kurucu Dr. Jim Osborn, “Terapi ile motor sporlarını bir araya getirdik ve iyileşmeyi eğlenceli hale getirdik” dedi. Özel olarak çizilen ve hazırlanan SUV, etrafına pozitif enerji yayıyor!

Ford, yeni nesil 4×4’ünün ön kısımlarında bir değişime gitmemiş.

Ford Kanser Vakıf Araç Tasarim ModifiyeKaput kenarlarından başlanan turuncu şeritleri görüyoruz. Cam çerçeveleri de aynı renk ve şekillerde çevrelenmiş. BFGoodrich arazi lastikleri Paragon tipi jantlarla bütünleşmiş. Lastiğin dış kısmı da yine uyumlu renkle boyanmış.

Tavan tasarımı için Yakima’dan yardım alınmış.

İnsanı sahil kenarında kamp yapmaya zorlayan çatı tasarımında, bir adet kano bulunuyor. Aynı port üzerinde gece aydınlatmaları için şerit Led kullanılmış.

Ford’un vakıf yararına yaptığı özel Explorer’ın kokpiti için de bir şeyler düşünülmüş.

ABD’li şirket, değişimi içerde de hissettirmek için plastik aksamların bir kısmını parlak kromla ele almış. Orta konsolla beraber kapı açma kolu ve orta kısımları da kromdan yapılmış.

Yeni Explorer’ın koltukları da farklılaştırılmış.

Siyah deri koltuk kenarlarına beyaz dikişler verilmiş. Orta kısımdan da kalın beyaz şerit. Koltuk arkalarına eğlence ekranları verilmiş. Bu ekranlar kumadayla yönetilebiliyor. Bağımsız kablosuz kulaklıklarla da sesleri alabiliyorsunuz.

Explorer’ın motorunda değişim olmuş mu bilinmiyor.

Muhtemelen yapmadılar ki değer verilmemiş. Kaputun altında 3.5L EcoBoost V6 bulunuyor. Standart motoru 370 ps güçle birlikte 474 nm tork sağlıyor.

Austin Hatcher Vakfı’nın endüstri sanatları direktörü, “Bazı çocuklar döşemelerde, bazıları raflarda ve bazılarında ışıklar üzerinde çalıştılar.

Yaşadıkları şeylerden biraz saptırma olarak, bilişsel işlevleri ve ince motor becerileri açısından ilerleme görüyoruz.” dedi.

Bu anlamlı çalışma için Ford’u tebrik etmekten başka bir şey diyemiyoruz. Vakıfa bağışlanan bu araç satılacak ve geliri de kanserli hastalara verilecek. Sizce de Ford Explorer çok anlamlı bir proje olmamış mı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum