Yatırım yapmaya başla!

Çinli GAC Motor 7 Koltuklu “Entranze Konsept”i Tanıttı!

Çinli GAC, Entranze adlı özel tasarımlı bir model gösterdi!
Çinli GAC Motor 7 Koltuklu “Entranze Konsept”i Tanıttı!

Adı son zamanlarda daha çok geçmeye başlayan GAC Motors, 7 kişilik MPV aracını gösterdi. Çin’de anladığımız kadarıyla aynı Japonlar gibi gözünü Amerika kıtasına dikti. Zotye Auto’nun sizlere kendi ismiyle ABD pazarına giren ilk Çinli otomobil markası olduğunu söylemiştik. Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı standlarında yer alan GAC, farklı fütüristik yaşam tarzlarının tek yerde topladığı aracından bahsetti.

Her ne kadar aracın sınıfı adına MPV’yi geçirsek de tırnak içerisinde “crossover-minivan” araç kalıplarını da geçirmeyi uygun bulduk. Konsept, ABD halkının çok seveceği büyüklük ve hatlara sahip. Unutmadan söyleyelim; Faraday’ın bir parçası gibi duran araç, GAC’ın Kaliforniya tasarım stüdyolarından çıkan ilk aracı oluyor.

Kocaman tekerlekleri SUV sınıfına kayarken, gövdesi tam bir aile aracı!

Kaleme alınan Çinli aracın, Volvo’nun Thor Çekici Led aydınlatmalarını andıran far düzeneğine sahip. Kaputun cam tasarımı harika dururken, geometrik stillere sahip tamponu da fena sayılmaz.

Pahalı bir metal şeklinde boyanan gövdesinin yan kısmında daha güzel şeyler oluyor!

Tasarımcılar kapı açılış biçimini her zaman göremeyeceğimiz cinsten düşünmüş. Sağlamlaştırılmış bir cam yapısında karşımıza çıkan kapılar, “verandadan ilham alan sürgülü cam kapılar” şeklinde yapılmış. Ayrıca alt marşpiyel “katlanabilir rocker paneli” olarak geçiyor.

Entranze’nin sürüş yüksekliği arazi araçlarıyla muhtemelen aynıdır.

İri görüntüsünün yanında zemin yüksekliğiyle Entranze’yi hızlıca MPV’den çıkartıyoruz. Egzotik duruşların arka kısmında daha dar bir cam formuyla karşılaşıyoruz. Stoplar ise ince bir çizgi halinde, sanki cam içerisine entegre halde yapılmış.

İnsanlar iç mekana geçişlerinde çok farklı bir araç dizaynıyla karşılaşacaklar.

Konsept hissiyatlarla dizaynlarına devam eden tasarım ekibi Entranze’yi uzun yolcuklarda yolcuları dijital bir ortamda ağırlayacak. Benzersiz duran direksiyon simidi arkasında çağımızda normalleşen yan kısma kadar uzatılan ekrana yer verilmiş. Yolcu kısmında kavisli OLED ekran kullanılmış ve muhtemelen köşelerdeki mini ekranlar dikiz aynası görevinde.

GAC, Entranze aracını ağın ilerisinde düşünerek 3+3+2 oturma düzenin düşünerek, iç malzemelerin çoğu sürdürülebilir malzemeden üretilmiş. Tamamı elektrikli olacak GAC Entranze’nin detayları yakın bir zamanda açıklanacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum