Yatırım yapmaya başla!

Cadillac XT4 Şirketin “Super Cruise Otonom” Sistemiyle Geliyor!

Cadillac, ilk olarak en lüks temsilcisi CT6'da başlattığı Super Cruise otonom özelliğini, yeni SUV modeli XT4'de nakledileceğini bildirdi.
Cadillac XT4 Şirketin “Super Cruise Otonom” Sistemiyle Geliyor!

General Motors projelerinden olan bu havalı SUV, markanın tamamen yeni bir modeli olarak piyasaya çıkıyor. Şirket çatısı altında farklı modellerin lüks ve teknolojik tarafını alacak ve CT6 ile gelen alphanumeric isim şemasını kullanan üçüncü modeldir. Tasarımlarında Cadillac’ın tatlı dokuşlarının yoğun hissedildiği XT4‘de crossoverlarda kullanılmayan farklı bir dile sahip. O farklılığında sebebleri aslında birden fazla!

Asi yapısının altında otonom sürüşle yeni nesli gösterilen CT6‘nın bu işte büyük payı olduğunu görüyoruz. Hazırlık aşamalarının her kısmında pazar saldırışlarını nasıl yaparız planlarına yoğunlaşılmış. XT4, Çin pazarında da gösterisine çıkacak yalnız o kısımda üretim süreçlerini SAIC devralacak.

Yeni SUV’da GM’nin malı olduğunu belli eden birçok unsur bulunuyor.

Yeni Cadillac XT4 Super Cruise Otonom

Etrafa yaydığı pozitif enerjiyle XT4, yoğun taleplere maruz kalacaktır. Diğer GM modellerinin tam olarak yükseltilmişi de diyebiliriz. Farlara verilen siyah zemin, ayrılarak tampona uzatılan Led aydınlatma, çekicilik seviyesini katlamış.

Şişkin kaput yapısına karşı aracın genel olarak tampon bölgesinin geniş tutulmasıyla olduğundan daha iri izlenimi verilmiş. 3D ızgara ve tasarımını farklı GM modellerinde görmek mümkün.

Cadillac Başkanı Johan de Nysschen’in başta pahalı dediği Super Cruise, XT4’de olacak.

Yeni Cadillac XT4 Super Cruise Arka Görünüm

Nysschen daha öncesinde sunulacak olan teknolojinin XT4 SUV’a dahil edilemeyecek kadar pahalı olduğunu söylemişti. Şimdiki resme baktığımız zaman Super Cruise’nin artık Cadillac’ın bir parçası olduğunu anlıyoruz.

Yeni otonom sistem sadece Amiral Gemi CT6’da kullanılıyor.

Yeni Cadillac XT4 Super Cruise Sistemi

En lüks araç kategorilerini sallayacak kapasiteye sahip CT6’da Super Cruise ek 5 bin dolar karşılığında veriliyor. Ekstra olarak Ride Control ve AWD sistemi de ek ücretlere tabi olarak sunuluyor.

XT4’in 2018 sonbaharında tanıtılıp, 2019 yılında yollara çıkarılması planlanıyor. 3 farklı seviyede ele alınan SUV, Luxury giriş paketiyle 35.790 dolardan satılacak. İkinci seviye Premium Luxury ve üçüncü paket seviyesi ise Sport olarak adlandırılacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum