Yatırım yapmaya başla!

2019 BMW Alpina X5’in Performans Serisi XD5 Böyle Gözükebilir!

BMW araç geliştiricilerinin en büyüğü olan Alpina'nın, XD5 SUV'u hayal edildi. İşte güçlü dizelin olabilecek şekli!
2019 BMW Alpina X5’in Performans Serisi XD5 Böyle Gözükebilir!

Yeni GO5 kod adıyla hayatına devam edecek BMW’nin sportif aktivite aracı X5‘in gösterilmesinin hemen ardından ilk yapılan, hıza dayalı farklı karakterlerini oluşturmak. Sizlere yeni X5’in M versiyonuna dair Nikita Aksyonov’un kaleminden çizimler aktarmıştık. SUV’un genel yapısını M renkleriyle detaylandıran Rus tasarımcı, hız kesmeden ikinci BMW 4×4 yorumunu yapmış.

Bu seferkini direkt markaya değil de onun geliştiricisine yönelik işlemiş. Nasıl ki Mercedes’in resmi geliştiricisi AMG’den farklı olarak Brabus konuya hakimse, BMW’de de M Technic dışında en büyük modifiyecisi Alpina‘dır. O yüzden Aksyonov bu seferki mavi roketi başka tarafa hediye ediyor.

Teorik Olarak Araca Alpina XD5 Diyebiliriz!

Teorik Olarak Araca Alpina XD5 Diyebiliriz!Alpina bunu düşünür mü veya üretim planları içerisine alır mı bilemiyoruz. Kesin üretecek dememiz yanlış olabilir. Çıkacakmış gibi yorum yaparsak; Carscoops XD5’in yüksek beygirli bir dizel olacağını iddia ediyor.

Dış kısımda inanılmaz bir farklılaştırma yok. Nikita stillerini bu sefer tampon havalandırmalarını daraltıp, güzel bir M mavisine boyayarak sunuyor. Değişmeyen çok kollu yüksek inçli lastikler de Alpina klasiği olmuş.

Alpina Gerçek Hayatta XD3 – XD4’e (X3 – X4) Kadar Olan Serilerde Çalışmalar Yaptı

X5’ten sayısal olarak önde olan alt SUV modelleriyle Alpina sağlam çalışmalar yapmıştı. XD3 ve XD4 dizel yakıtla hareket ettiriliyordu. 3.0L dizelden 388 beygir  ve 770 nm tork gibi dikkat çekici güç rakamları verilmişti.

6 silindirli dört turbolu makineler kendilerinden beklenen hızlı olma durumlarını aşmışlardı!

Belki ilerleyen zamanlarda XD5 ile ilgili Alpina’dan haberler gelebilir. Bize sorulacak olursa; X5 M dışında farklı bir tarafı temsil edecek versiyon çıkarılırsa güzel olur.

Nikita’nın digital ortama hazırladığı görseller de bence şirketler tarafından değerlendirilebilir. Çünkü yıllardan beridir tarz ve eklentiler hiç değişmedi!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum