Yatırım yapmaya başla!

BMW Müşterilerine M3 Alternatifi “M340i” Versiyonunu Tanıttı!

BMW, M3 kadar insaları hız konusunda tatmin edecek M340i'yi gösterdi!
BMW Müşterilerine M3 Alternatifi “M340i” Versiyonunu Tanıttı!

Los Angeles Otomobil Fuarı’na hazırlanan BMW, alana M340i modelini getiriyor. BMW’nin serilerinde yaptığı hazırlıklar, bazen standart hallerde bile çok güçlü olabiliyor. Eskiden E46 kasa 3 Serisi’nde 330‘lar M3’e yakın zevkler vermeyi başarırdı. Yeni nesil 3 Serisi’nin tanıtımı sonrasıda sırayla liste tamamlanıyor.

Genişleyen böbrek ızgarayla üretime alınan 3’lerin ilk dijital M3 görselleri Nikita Aksyanov‘dan gelmişti. Çıkmayacak denilen G20 3 Touring wagon varyantının hazırlandığı haberi gelmişti. ABD öncesi gönderilen resimler, “idareklik M3” kıvamında lanse edilen M340i’den başkası değil. Emin olun BMW bu kısmı da çok hızlı olacak şekilde hazırlamış.

Görsellere baktığımızda etkiyici sahnelerin olduğunu görmekteyiz.

Siyah gövde rengi üzerine parça renkleri farklı bir füme tonla boyanmış. Tampon M3 detaylarını taşıyor gibi ve hava girişleri geniş!

M Dizayn’ın varlığını yoğun olarak hissediyoruz.

Mavi kaliperli frenler, 5 kollu çatal hafifletilmiş jantlarla süslenmiş.

BMW, M340i’e de gayet temiz bir arka görünüm veriyor!

Yeni jenerasyonda, sadeleştirilen arka görümümde siyah stoplar ve geniş ağızlara sahip egzoz çıkışları bulunuyor.

Kokpit için de bir takım hazırlıklar yapılmış.

Değişmeyenler arasında M logolu direksiyon demirbaş olarak yerini almış. Kokpit parçalarda yoğun karbon desenler görmekteyiz.

Motor, yeni bir sistem üzerinden çalıştırılıyor.

3.0L hacimli motorun ürettiği güç miktarı 382 ps. 500 nm torkun verdiği yüksek çekişle birlikte M340i 4.2 saniyede 0’dan 100 km’ye kalkış yapabilecek. Maksimum hızla ilgili bir bilgi yok. Ancak klasik olarak alıştığımız 250 km/h sınırlandırmayla geleceğini tahmin ediyoruz.

Twin-scroll turbo teknolojisi ile şekillendirilen ünite, 8 ileri otomatik şanzımanla aktarımlarını yapıyor. M Sport’un M340i için diğer destekleri arasında özel fren, süspansiyon ve diferansiyel parçaları eklenmiş. Yeni serinin detayları Los Angeles Fuarı’nda belli olacak…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum