Yatırım yapmaya başla!

Audi SQ8’in Nürburgring Testleri Başladı!Audi, Q8’in tanıtımını gerçekleştirdikten sonra sıra güç versiyonlarına gelmişti. Piste çıkan test aracının giysisiz çıktığı da gözden kaçmıyor. RS Q8’ten önceki ilk en güçlü versiyon olacak SQ8, farklı olan tarzıyla bizlerle buluşturulacak.

Nürgburgring Pisti görüntülerinde farklı prototiplerle çıkış yapan pilotlar aracın asfalt kabiliyetlerini deniyorlar. SQ8 ile virajların sert dönüldüğü ve limitlerin zorlandığı açıkça belli oluyor.

SQ8 ile normal bir Q8 arasında uçuk farklar olmayacak. Sadece tampon köşe bölgelerinde ve alt karlık kısımlarında hafif tonlu bir belirginleştirme olacağa benziyor.

Daha çıkmadan özel tasarımları yapılan RS Q8 olmadığı sürece süper modifiye tarzı şeylerin olacağını düşünmüyoruz.

Motorların önceden az çok belirlendiğini biliyorduk. Audi’nin SQ7 için de üzerinde çalıştığı 3.0L dizel motorun ilk etapta olacağını düşünüyoruz.

Onun dışında VW grubunun birçok üyesini besleyen 4.0L çift turbo ünitenin, elektrik desteği ile geleceğini tahmin ediyoruz. Biraz hız tahmini yapacak olursak; RS Q8’e böyle bir motor yerleştirilirse bu araçları 3.5 sn civarlarında 0-100 km aralığına taşıyacaktır.

Yine de SQ8’in anormal olmayan güçlerle geleceğini düşünüyoruz. Yine aynı hacim altında bir adet dizel bir adette benzinli olacağı kanısındayız.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum