Yatırım yapmaya başla!

2019 Audi A6’nın İç Mekan Yapısı A7 Odaklı Duruyor!

Audi'nin lüks D segment aracı A6, objektiflere takıldı. Dış kısımda radikal değişmelerin olmayacağı, iç mekan yapısında A7 ve A8 odaklı gidileceğini gördük!
2019 Audi A6’nın İç Mekan Yapısı A7 Odaklı Duruyor!

Audi, 1994 yılında markasının orta üst sınıfını temsilen A6 Serilerini üretime almıştı. Lüks klasman aracı olarak da gördüğümüz model, Mercedes E ve BMW 5 Serilerine karşı çıkmış en büyük rakiptir. Typ 4A’da adını iyice duyuran A6’lar Typ 4F ile zirveye doğru yol almıştı. Günümüze geldiğimizde 2011 yılında bantlara alınan Type 4G ile A6’nın başarısı sürdürülüyor.

Carcoops‘un yakaladığı resimlerde yeni nesil A6’nın iç mekan yapısının nasıl olacağı yönünde bizlere fikir veriyor. Yeni yüzüyle hafızlara yereden A82017 yılına damga vurmuştu. Dış yapısında artık alıştığımız unsurlara rastlasakta, kokpitin aldığı durum ise digital öğe patlaması olarak nitelendirebiliriz. Kuşkusuz A8, A7 ve şimdi de A6 için en ileri teknolojiye sahip sedan araç diyebiliriz.

Prototiplere baktığımızda bence çıkış şeklinde şaşıracağımız bir nokta olmayacak.

Yeni Audi A6 Prototip Korsan Resimler

Wagon konseptlerin ön tarafları için A8’in yansıması gibi olacak diyebiliriz. Gövdesi sıkı bir kamuflaja maruz bırakılsa da parçaların konum ve düzenlerini anlayabiliyoruz.

Giydirmeden belli olmuyor ancak tavandan bagaja uzanan kısımda daha basık bir hava sezinledik.

Yeni Audi A6 Prototip Korsan Resimler Arka Görünüm

A6 her zamanki gibi güzel bir profile sahip olacak. Ön kısımdan A8 benzeri olmasına karşı, arka kısımda stop farların uç kısımına baktığımızda bu sefer AWD’nin hırçın wagon temsilcisi A4 All Road Quattro‘nun yapısından gidilecek gibi duruyor.

Kokpiti digital bekliyorduk ancak A7 veya A8’deki gibi olacağını düşünmemiştik.

Yeni Audi A6 Prototip Korsan Resimler İç Mekan

Çift ekran düşüncesi üst segmentten olduğu gibi aktarılacak. Direksiyon siyah parlak noktalarıyla A8 ile aynı yapıda.

Merak edilen konulardan birisi de S6 ve RS6’ın ne zaman çıkacağı.

Motor kısımlarında radikal bir değişim beklenmiyor. Yine hacim ve aynı silindir sayılı ünitelerden devam edilecek. Modelin hız versiyonları olan RS6 ve S6 Avant‘ta da TFSI’ın benzinli olarak aynı hacimde olması bekleniyor.

Yeni nesil A6’da yine Audi’nin karakteri gereği parçalarla fazla oynamadan, kararında bir makyajlama yaptığını görüyoruz. Zaten kapsamlı bir değişim kamuflajdan dahi belli olurdu. 8 Mart Cenevre Fuarı’na getirilmesi beklenen A6’nın ilk olarak sedanın gösterime çıkması bekleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum