Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

2019 Audi A4 ile Mercedes C ve BMW 3 Serilerine Cevap Geldi!

Audi'nin başarılı orta sınıf temsilcisi A4'ün yeni yapısına dair fotoğraflarına ulaştık. Alman firmanın ağırlıklı olarak motor ve konfor paketlerinde iyileştirmelere gittiğini gördük. İşte detaylar...
2019 Audi A4 ile Mercedes C ve BMW 3 Serilerine Cevap Geldi!
Son Güncelleme: 
Yorum

Audi‘yi orta sınıfta temsil eden A4, 2015 yılında geçirdiği yenileme operasyonu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Alman firmanın bir açıklamasında; müşteri mağduriyetlerini engellemek amacı ile sürekli farklı kasa tiplerinin uygunlamayacağını söylemişlerdi. Bu uygulamayı devam ettirse de 2008 B8 kasa A4‘lerin modernlik adına, üretildiği 7 sene içerisinde başarılı satış rakamları yakaladığını söyleyebiliriz.

Ancak insanlar, A4’ün klasikleşen grafiklerinden farklı yapı beklediler ve umduklarını bulamadılar. Çünkü yapılan değişimlerin çoğu karoserinde değil, iç mekan yapısında gerçekleştirildi. Audi’nin güzel olan çizgilerinden vazgeçmek istemediğini anlayabiliyoruz ancak müşterileri öyle düşünmüyor! Bakalım yeni kasa A4 hakkındaki son haberler nelermiş.

Güncel kasa yapısına baktığımızda, altıgen ızgara yapısının biraz daha genişlediğini fark ediyoruz.
2019 Audi A4 Bu Sekilde Gozukebilir Yeni Nesil Tasarimlar

Far yapısının biraz daha küçüldüğü ve alt kısma verilen çıkıntının daha dar formda olduğunu dikkat çekiyor. Lazer teknolojisinin uygulanacağı yeni far sistemi,
A6 ile benzerlik gösteriyor.

2019 Audi A4 Bu Sekilde Gozukebilir Dis Karoser Yapisi

2019 A4’ün boyutlarında her hangi bir değişim beklenmiyor. Sadece bagaj hacmi konusunda iyileştirmeler yapılabilir.

2019 Audi A4 Bu Sekilde Gozukebilir Far Ve Jant Yapisi

A4’ün makyaj operasyonu ile iç mekan yapısının genel hatları ile oynanmadan, malzeme yapısı ve renginde değişiklik yapılması bekleniyor.

2019 Audi A4 Bu Sekilde Gozukebilir Ic Mekan Yapisi

Yeni ACC adaptif cruz sistemi dışında güvenlik paketlerinde bir üst seviyeye geçileceği bildirildi.

2019 Audi A4 Bu Sekilde Gozukebilir A4 Wagon Arka Gorunumu

2019 A4’ün güç sistemlerine baktığımızda yeni nesil ünitelerin kullanılacağını görüyoruz. 1.6 litrelerin yerini alan 1.5 TFSI ve 1.5 TDI motorlar yeni A4 için görevde olacak.

2019 Audi A4 Bu Sekilde Gozukebilir Yeni Motor Secenekleri

A4 modelinin yenilenmesinin ardından 2.0 TFSI ve 3.0 V6 TDI motorların daha güçlü olacağı söylendi.

2019 Audi A4 Bu Sekilde Gozukebilir En Iyi Hibrid Teknolojisi

 

Çıkış yılında her hangi bir değişiklik olmadığı takdirde, hibrid motorlar S4 ve RS4 Serilerinde kullanılacak.

2019 Audi A4 Bu Sekilde Gozukebilir A4 30 20 Motorlar Hibrid Motorlari

A4’ün gelişimlerine baktığımızda ufak bir kımıldama olduğunu görüyoruz. Paket seçeneklerini artırarak, müşterilerine daha konforlu bir sedan sunacaklar. Gördüğümüz kadarı ile değişim adı altında geçen sadece far yapısı oluyor. Izgaranın da far grubuna entegreli olarak şekillendirildiği görüyoruz.

Peki A4’ün bu yeni hali sizce daha çok ses getirebilecek mi? Tabi şunu da unutmayalım; özellikle otomotiv üreticileri son dakika değişimlerini sık uygularlar. Onun için 2019 yeni Audi A4’ün dış yapısına yönelik bir sürpriz bekliyoruz!

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu