Yatırım yapmaya başla!

2018 VW Jetta’nın Kamuflajsız Hali Yakalandı!

VW'nin C segment aracı Jetta'nın yeni nesle dair fotoğrafları sızdırıldı. 2018 yılında çıkışı planlanan Jetta'nın grafikleri tamamen değiştirilmiş. İşte detaylar...
2018 VW Jetta’nın Kamuflajsız Hali Yakalandı!

VW’nin orta alt segmentte yarıştırdığı Jetta‘nın prototip bir modelin fotoğrafları sızdırıldı. Yeni nesil Jetta’nın diğer kardeş modellerinin tarzından gittiğini görüyoruz. 1979 yılından beri VW’nin üretim bantlarında olan Jetta, kimi zaman kendi ismi ile kimi zaman Bora ismi altında satışları yapıldı.

Hatırlarsak ülkemizde de bir dönem Bora modelleri vardı ve kendi segmentine oldukça hakim bir modeldi. Yedinci jenerasyonu ile yollara çıkacak olan Jetta’nın keskin çizgileri dikkat çekiyor. Nerede çekildiği ve sızdırıldığı belli olmayan fotoğraflardan dolayı sanırız VW’nin gizleyecek bir şeyi kalmadı.

Yeni Jetta’nın ön görünümüne baktığımızda anlıkta olsa Arteon‘a kayıyor.

Izgarasına baktığımızda eskisine nazaran daha köşeli ve üçgen formda duruyor.

Jetta’nın profilinden tahmini olarak büyüdüğünü görüyoruz. Kesin bilgi olarak da dingil mesafesinin uzadığı söylendi.

Hatların daha düzgün ve tavan yapısının biraz alçaltıldığı dikkat çekiyor. Jetta’nın arka görünümü biraz da olsa Mazda modellerini andırıyor.

Arka kısmın Superb tarzı şık ve bütünlüğe ayak uydurmuş far yapısı ile etkileyici olmuş.

Verilen grafikler bu sefer Jetta’ya daha ağır bir hava katmış diyebiliriz.

Motor seçenekleri olarak 1.5L ve 2.0L benzinli üniteler ile çıkış yapabilir.

1.5L ülkemize kesin olarak gelecek ancak 2.0L büyük ihtimal olmayacak. Dizellerde 1.5L ile diğer modellerde olduğu gibi devam edilebilir.

Şu an aldığımız bilgiler diğer ülkelere ihraç edilecek Jetta‘lar içindi. Donanımları hakkında neler olduğu ile ilgili bilgi verilmese de güncel yeni Golf paketleri ve güvenlik unsurları ile çıkış yapacağını tahmin ediyoruz.

2018 Yeni Jetta ile ilgili sizlere vereceklerimiz şimdilik bu kadar. İlerleyen günlerde tanıtımı ve hakkında çıkacak son bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum