Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

2018 Porsche Panamera “Armytrix Exhaust”la Kalp Ritminizi Bozabilir!

Özellikle hiper bir arabanın modifiye edilişini seyrediyorsanız kafanızı alt kısma indirdiğinizde orada Armytrix logosunu görürsünüz.
Son Güncelleme: 
Yorum

Performans ve modifiye diyince akla gelenlerden birisi de Armytrix’tir. Sizin sessiz sakin kendi halindeki arabanızı bir anda gökgürültüsü gibi haykıran bir otomobile dönüştürüyor.

Dünyanın en iyilerinden olan Liberty Walk, alt kısmı Armytrix’e emanet ediyor. Ferrari 458 LBW‘nin kafa karıştırıcı seslerini bu firma yapıyor.

Armytrix bu sefer 3.0L turbo Panamera‘nın ses sisteminde değişikliğine gitmiş. Özel bir orta boruyla bağlanan sistem arkadan krom renkli, titanyum ve dört uçlu olarak beliriyor. Kablosuz bir uzaktan kumanda ile ses tonlarını kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Hiç birşey yapmasanız dahi rolanti halinde sizi mest etmeye yetiyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu