Yatırım yapmaya başla!

6 Ocak’tan Geçerli Olmak Üzere Motorine Zam Geliyor!

Bu geceden geçerli olmak üzere motorine zam gelmesi bekleniyor. İşte detaylar...
6 Ocak’tan Geçerli Olmak Üzere Motorine Zam Geliyor!

2018 yılına daha girmeden zamlar sıralanmaya başlamıştı. 2017 Aralık ayının son günlerine doğru köprü ve otoyol geçişlerinde yapılacak zam miktarları aktarılmıştı. Farklı alanlarda buna benzer birçok üründe de büyük artışlar oldu. Zam haberlerinde ilk sıralarda yer alan akaryakıta yine bir artış haberi var.

2017 Ağustos ayından bu zamana kadar mazot ve benzin tarafında inanılmaz bir artış olmuştu. Bir süre beklemede kalan LPG’de sonradan zam duvarına çarpmıştı. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası motorine yine bir zam geleceği yönünde bildirimde bulundu.

Bu geceden itibaren geçerli olacak artış motorine yapılacak.

6 Ocak Motorin Zammı

Şahsi veya ticari alanda motorin yakıtıyla çalışan araç sayısı bir hayli fazla. Ve gelecek 7 ile 9 kuruş arasındaki zam çok etkileyecek. Mazota beklenen zam oranı 8 kuruş olarak tahmin ediliyor.

Merak edilen diğer bir konu olan benzin için zam şu anda gözükmüyor. Yani en azından 5-8 Ocak tarihleri arasında dememiz daha doğru olacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum