Yatırım yapmaya başla!

Mazda CX-9 SUV Modelinde Eğlence Dünyasının Sınırlarını Açıyor!

Ford'un eski araçları için yaptığı uzaktan erişimine karşı Mazda, yeni nesil CX-9 SUV için oldukça eğlenceli ortam hazırlamış!
Mazda CX-9 SUV Modelinde Eğlence Dünyasının Sınırlarını Açıyor!

Son yıllarda güvenlikle beraber insanların araçlarında daha fazla rahat etmeleri ve özellikle uzun yolculukları daha fazla eğlenceli hale getirmenin peşindeler. Gelen paketler yeni nesil Mybach S650‘de olduğu gibi değil. O kısım eğlenceden daha fazlasına dahil oluyor. Son olarak basit kullanım ve insanların rahatı için Ford, FordPass SmartLink adındaki çalışmasından bahsetmişti.

Aylık ücretlere tabi olan hizmet içerisinde; uzaktan araç erişimi, 4G internet ve sinyalden takip gibi günümüzde gerekli olan yenilikler sunulmuştu. Mazda’da yeni SUV modelinin ön kısmında yenilikçi özellikleri sunarken arka yolcuları da unutmamış.

Yenilik, arka yolcuların eğlence sistemlerine dayanıyor.

1.995 dolarlık bir ücret karşılığında aracın arka kısmında yolculuk etmek isteyenlere çok özellikli digital öğeler koyuluyor. Bu kitin içerisinde; 1024 x 600 çözünürlüklü ve 16:9 ebatlarında 8″ LCD monitör var.

Monitör üzerinde, CD/DVD oynatıcı, HDMI giriş noktası, USB 2.0 ve SD kart giriş portları bulunuyor. Her bir koltuk arkasına yerleştirilen monitörler, ayrı kumandalarla birbirlerinden bağımsız hareket edebiliyor.

Mazda’nın Amiral SUV‘u ayrıca yeni neslinde ek özelliklerle geliyor.

Mazda, 2018 CX-9’da gidiş sırasında oluşacak sapma ve kaymaklara karşı geliştirdiği G-Vectoring Control özelliği ile geleceği bildirildi. Bunların yanında akıllı şehir içi aktif fren desteği, kör nokta uyarıcı ve arka çapraz trafik uyarıcı gibi son sistem donanımları içerisinde barındıracak.

Mazda CX-9’un hem eğlence paketiyle hem de geliştirilen yeni güvenlik paketleriyle çıkacak olması gözde SUV’lar arasında girmesini sağlayacaktır. Son zamanlarda karoser çizgileriyle ve geliştirdiği motor sistemleriyle Mazda, değerini katlayarak yoluna devam ediyor. Atmosferik içten yanmalı motorların hiç bir zaman bitmeyeceğini savunurken, 2019 yılında Wankel motoruna vereceği hibrit desteği ile bizleri şaşırtmıştı. Bakalım ilerleyen zamanlarda daha ne gibi yenilikler göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum