Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Lada Niva’nın Türkiye Satış Fiyatları Beklenenin Çok Üzerinde!

Belkide Türkiye halkının en sevdiği SUV olan Lada Niva'nın fiyatları bazılarımızı mutlu etmeyecek!

Uzun bir süredir dünya otomobil pazarlarına gönderimi yapılmayan Niva’nın satış fiyatları belli oldu. Geçtiğimiz sene Türkiye pazarına gireceği söylenmişti. Lada, bazı özel versiyonlar eşliğinde Niva 4X4’ün doğuşunu haber vererek, insanların beklentilerini karşılayacağını bildirmişti.

Ancak gönderim haberlerinin gelmesine ve resmi sitelerinde “Ocak ayından itibaren satışlarının yapılacağı” yönündeki bildirimlere rağmen Rus şirketten bir kımıldama görememiştik. Şimdi ise beklenenin üzerinde seyreden fiyatlarına hep beraber bakalım…

Niva 4X4 SUV Neredeyse 90 Bin TL’ye Satılacak

Niva 4X4 SUV Neredeyse 90 Bin Dolara SatılacakBizimde Niva yazımızda tahminlerimiz 55 bin ile 80 bin TL arasındaydı. Ve söylememiz üzerinden yalnızca 8 ay geçti. Belirlenen son fiyatlandırmaya göre pratik SUV 89.155 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak. 3 ve 5 kapı olmak üzere 2 farklı karoser tipinde gelecek olan 4×4’ün Urban’ı 98 bin TL’den satılacak.

Bizde dahil olmak üzere neden gelmiyor dediğimiz “5 kapılı uzun veriyonu” 108 bin TL’ye satılacak. Daha bitmedi! Eğer ki 3 kapılı Urban’ın SW’sini tercih etmek isterseniz çıkacak fatura ise 117.934 TL.

Niva’lar Kendiyle Bütünleşen 1.7L Motor Hacimleriyle Gönderilecek

Niva'lar Kendiyle Bütünleşen Motor Hacimleriyle Gönderilecek2000’li yıllardan itibaren 1.7L hacimde enjeksiyonu benimseyen Lada, 83 ve 129 ps aralığında güç üretecek. Yukarıda bahsettiğimiz tüm versiyonlar 5 ileri manuel şanzımana sahip olacak. Klasik orta kısımdaki 2 ayrı arazi aktarım organına devam edilecek.

Bayilerdeki yerini alan Niva’ları almak isteyen hevesli müşteriler fiyatı yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirler. Yinede Lada Niva’yı tekrar ülkemizde görmek güzel…


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle