Yatırım yapmaya başla!

2018 Honda CR-V Fazladan Koltuklu ve Hibrit Destekli Motoruyla Geliyor!

Honda'nın SUV dünyasında sözü geçen 4x4 aracı CR-V'nin 2018 model yılı yapısı gösterildi. İşte detaylar...
2018 Honda CR-V Fazladan Koltuklu ve Hibrit Destekli Motoruyla Geliyor!

Honda’nın SUV dünyasındaki başarılı temsilcisi CR-V, ufak bir makyajın ardından 2018 model olarak yollara çıkmaya hazırlanıyor. CR-V dediğimizde veya birisinden güzel SUV modellerden örnek vermesini istesek en başlarda söylenen bir 4×4 araçtır. İlk akla gelmesinin en büyük nedeni de Honda’nın sağlam yapıda ve yüksek kalite seviyesinde bir araç üretmiş olmasıdır. 1996 yılında 1. jenerasyonuyla gösterilen CR-V, 4 nesildir sahibini hiç üzmeden yoluna devam etmiştir.

Son gösterilen 5. nesli de biraz revizenin ardından Cenevre Fuarı için yola çıktı. Bundan bir önceki jenerasyonun da müşterilerin ve insanların biraz eleştirdiği noktaları vardı. Avrupa yüzünü daha fazla adapte olmak adına arka far tasarımında istileneni verememişti. Görüyoruz ki Honda, gelen tepkileri dikkate almış.

Yeni CR-V’nin ön burun hatları daha sert çizilmiş. 4. nesildeki yumuşaklık kaldırılmış.

Farların şekli ile beraber ızgarada farklılaştırılmış. Led aydınlatmaların duruşu güzel.

Genel kalıbı aynı bırakılsa da CR-V’nin yerden yüksekliği 38 mm daha yükseltilmesi arazi performansında etkili olacaktır.

Arka kısımda farlar bütünüyle değil, uç kısımdan yukarı uzatılmış. Yeni makyajlı RAV4 SUV‘u andırıyor.

İç mekanı yine eski yapısını korusa da duruş biçimleri açısından daha iyi. Ayrıca 7 inçlik ekrana yeni bağlantı özellikleri verilecek.

Honda, geçen sene aldığı bir kararla aynı Toyota gibi dizel seçeneklerinden vazgeçiyor. Yani görev hibrite devroluyor.

İlk gönderim 1.5L benzinli ünitelerle gerçekleştirecek.

2.0L hacimli hibrit motorun gönderimi Honda bir karar değiştirmediği sürece 2019 yılı içerisine olacak. Toyota’nın da son teknoloji ışığında geliştirdiği hibrit motoru aynı yıllarda çıkacak ve Japonlar bu konuda epey bir kapışacak gibi duruyor.

Yeni CR-V 6 ileri manuel ve yine Toyota’daki gibi CVT şanzımanla aktarımlar yapılacak. 4×4 sisteminde de uygulanan farklı mantıkla CR-V, rakiplerine gerektiği kadar göz dağı veriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum