Yatırım yapmaya başla!

DSD Desing & Motorsport’un Hayalet SUV’u “Golem” Göz Kamaştırıyor!

Dünyada sadece 30 adet olacak Golem SUV'un inanılmaz çalışmalarına şahit olun. İşte detaylar...
DSD Desing & Motorsport’un Hayalet SUV’u “Golem” Göz Kamaştırıyor!

DSD Desing & Motyorsport‘u belki de hiç duymadınız ya da şu anda yaptığı işlerin ne kadar taktirlik olduğunu konuşuyorsunuz. Tasarımsal kısma ağırlık verilerek oluşturulan ve şirketleşen DSD, Le Mans 24 tarzlarında sunduğu Boreas‘dan sonra, filmlerde genellikle duvardan geçerek gördüğümüz bir tipte 4×4 bir araç gösterdi.

Etkileyici karoser, öğrenciler tarafından düşünülüp, dizayn şirketi tarafından ince ayarları yapılmış. Her zaman göremeyeceğiniz bir yapı ile de karşı karşıya olduğumuzu unutmayalım! Valencia Ulaştırma Tasarımı Yüksek Lisans öğrencilerinin birleşerek hayata geçirilen proje ürününden yalnızca 30 birim üretilecek. Geçelim Golem neyle ve nasıl karaya lastik basmış!

Golem Kesinlikle Herkesin Dikkatini Çekecek Bir Tipte!

Golem Kesinlikle Herkesin Dikkatini Çekecek Bir TipteMesela yanınızdan Rezvani Tank modeli geçtiğinde tepkiniz nasıl olurdu? Muhtemelen ilk 5 saniye şaşkınlıkla geçecek ve sonrasında devam eden değişik bir duygu yaşacaksınız. Golem SUV‘a dönüp baktığımızda aynı hissiyatı verecektir.

Sanki Mars koşulları için hazırlanmış gibi duran arazi aracı ince formlu farları ve piano black, ön koruma gibi duran tampona sahip.

Prototipin X Dizayn Şekli Profil Kısmında da Hissediliyor

Prototipin X Dizayn Şekli Profil Kısmında da HissediliyorAtılgan ve kompakt bir yapı üzerine şekillendirilen Golem, ummadığımız anlarda çıkan bir süper kahraman aracı gibi duruyor. Yan kısımdan baktığımızda marşpiyelden her iki tarafa dağılan ve genel iskeleti oluşturan duruşu aynı zamanda onu Paris Dakar Rallisi‘nde de düşündürüyor.

Entegre basamaklarla beraber B sütunun başlangıç kısımları Golem’i inanılmaz kaslı göstermiş. Beadlock jantlara geçirilen BFGoodrich Mud Terrain çamur lastikleri de olması gereken cinsten!

Golem’in Arka Parça Yerleşimleri de Arazi Odaklı Yapılmış

Golem'in Arka Parça Yerleşimleri de Arazi Odaklı YapılmışGörüşe fazla bir etkisi olmayacak dar arka cam, yükselen bir bagaja bağlanıyor. Normal diyemeyeceğimiz far tasarımı parlak siyah bagaj kapağından bağımsız takılmış.

Dikkat edersek tamponun açıları iyice yukarı çekilerek arazi şartlarında maksimum derecede geçişi kolaylaştırılmış olacak.

DSD Design & Motorsport Tam da Tahmin Ettiğimiz Bir Motor Tipi Yerleştirmiş

DSD Design & Motorsport'da Tam da Tahmin Ettiğimiz Bir Motor Tipi Çıktı30 birim olarak kararlaştırılan süper arazi aracı sizi her koşulda uçurmaya yetecek bir üniteye sahip. Aktarımların yapıldığı 8 ileri otomatik şanzıman üniteden 700 beygirlik gücü iletiyor. V8’in homurtuları altında SUV ile pick-up’ın sanki bir arada sunulduğu Golem, gerçekten başarılı bir çalışma olmuş.

Tasarımı öğrencilerin geniş hayal güçleriyle şekillendiği, sunum seviyesine DSD Design & Motorsport‘un getirdiği Golem’e, üzgünüzki çok az kişi sahip olabilecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum