Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

2018 Ford Mustang RTR ile 20 Km’lik Nürburgring Drift Gösterisi!Japonların dünyada alışkanlık yapan sporu drift, bu sefer uzun mesafelerde ve güçlü bir spor otomobille yapıldı. Arkadan itişli veya dört tekerlekten çekişli araçlarla yapılabilen eğlenceli spor dalının şimdi en agresif yapılış tarzlarından birini izliyoruz.

Vaughn Gitting Jr.‘ın Monster Energy Ford Mustang RTR’si ile yaptığı showu izlerken nefeslerimizi tuttuk. Bu araçta Ken Block’u görmeye alışsak da Jr. sürüş tarzı da harika.

Mustang’in “deli” olarak damgalanan RTR’si 800 ps güçle hareket ediyor. Spec 5D drift aracına bu kadar aşırı güçler yüklenerek dizginlemek zannettiğimiz kadar kolay değil.

20 km’lik pist boyunca hata yapmadan, süper dikkatle yapılan driftte, üç set Nitto NT555 G2 lastik değiştirilmiş. Yeşil Cehennem’in en sesli anlarının yaşatan Gitting, çok iyi direksiyon hakimiyetine sahip.

En çok bizi etkileyen kısım 1.57’deki 360 derece dönüş sahnesi. Tekerleklerini toprak sahaya değdirerek, çimleri havalandıran sürücü, tam bir dönüşlü birlikte inanılmaz bir deneyim yaşattı.Bunu okuyan bunları da okurSponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
Sponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum