Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Hızlı 4×4’ü Urus SUV Takım Arkadaşı Huracan ile YarışıyorPorsche’nin başlattığı süper spor SUV atağından sonra şirketler bir şeylerin farkına varmış ve olaya direkt dahil olmuşlardır. Hız konusunda birbirlerini takip eden rakip üyeleri olsa da Lambo bu kısımda biraz ayrılıyor.

Urus’un ilk dijital tasarımlarını birkaç sene önce gördüğümüzde dünyanın çok hızlı bir 4×4 arazi aracını misafir edeceğini anlamıştık. Ve durum artık tam olarak videoda olduğu gibi süper spor otomobillere SUV segmenti kafa tutabiliyor. Hızlı olduğu kadar sizlere konforu da garanti eden araç, 4.0L V8 bir motora sahip.

650 ps’i hızlıca üreten Urus, çift turbonun yardımıyla 3.4 saniyede kalkışını tamamlıyor. Geçelim Hurancan’da neler var. Atmosferik 5.2L ile hareket eden ünite, V10 silindire sahip. Huracan’ın da kalkış verisi 3.2 saniye.

Normalde teknik verilerde Huracan, Urus SUV’dan daha performanslı. Ancak gerçek yol koşullarına çıkıldığı zaman durumlar değişiyormuş! Turbo, doğal emişliyi alt ediyor. Archie Hamilton Racing‘in hazırladığı bu güzel kapışmadan dolayı kendilerini tebrik ediyoruz. Bizce akıllıca bir organizasyon yapılmış!!!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum