Yatırım yapmaya başla!

2017’de Paratic.com’da En Çok Paylaşım Alan 15 Otomobil Haberi!

2017 yılının sonlarına doğru gelirken sizler için güzel bir derleme hazırladık. Bu sene içerisinde Paratic.com'da en çok paylaşım alan haberleri sizler için bir araya getirdik.
2017’de Paratic.com’da En Çok Paylaşım Alan 15 Otomobil Haberi!

2017 yılının artık son günlerine gelmiş bulunmaktayız. Yaşadığımız yıl içerisinde otomotiv dünyasında çoğu firma büyük bombalarını sahneye sürdüler. Ağırlı olarak modellerin şekillenmiş ve sonradan şekillenecek halleri konsept modda sunuldu. 2017,  bazı firmaların da kader yılı oldu diyebiliriz.

Skandalların gündemi meşgul ettiği sırada, diğer taraftan umulmadık oluşumlar içine girildi. Şimdi sizler için hazırladığımız bu içeriğimizde, 2017 yılı içerisinde en fazla dikkat çeken ve paylaşan otomobil haberlerini sizlere vereceğiz. Aşağıda listeleyeceğimiz haberlerle unuttuklarınıza tekrar bakma şansı bulacaksınız.

1 Tesla’nın Irma Kasırgası Önlemi

Tesla'nın Irma Kasırgası için Aldığı Önleme İnanamayacaksınız!Elektrikli araçların öncülüğünü yapan Tesla, bizlere kötü durumlarda kendi içindeki teknolojiyle nasıl yardım edebileceğini bizlere anlatmıştı. Bu haber Paratic.com’un en çok ilgi görenlerinden oldu.

Yazı linki: https://paratic.com/tesla-irma-kasirgasi-icin-aldigi-onlem/

2 Jaguar Tarihinin En Güçlü Modelini Çıkardı

2017 Yeni Jaguar XE SV Project 8: Firma Tarihinin En Güçlü Modeli!Jaguar, savaşçı tarafını bu yıl herkese göstermişti. Özellikle Alman firmaların en güçlü temsilcilerinin karşısına çıkartacağı bir model vardı. Project 8 oluşumu Paratic’in en çok paylaşım alan haberleri arasına da girmeyi başardı.

Yazı linki: https://paratic.com/yeni-jaguar-xe-sv-project-8/

3 20 Yıl Garajda Unutulan Mercedes SL 500’ün Hikayesi

20 Yıl Garaja Hapsedilen Mercedes SL 500'ün İlginç HikayesiBu haberimiz, dünyada eşine zor rastlayacağınız cinsten. Unutulan araba, zamanın en prestijli spor arabalarından biriydi. Ancak daha da ilginç olanı nasıl ve neden unutulduğu! Garajda unutulan Mercedes, Paratic.com üzerinden 176 paylaşım alarak en çok dikkat çeken haberlerimizden oldu.

Yazı linki: https://paratic.com/20-yil-garajda-unutulan-mercedes-sl-500/

4 Altın Elbiseli Adamın Ölüm Haberi

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!Tüm Türkiye’ye motosikleti sevdiren ve sağlıklı sürüşler adına tavsiyelerde bulunan Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu’nun ölüm haberini almıştık!

Yazı linki: https://paratic.com/altin-elbiseli-adam-barkin-bayoglu-hayatini-kaybetti/

5 Honda S2000 için Tarih Verdi!

2018'de Honda S2000'li Günler Başlıyor!Honda’nın efsanevi spor otomobili S2000, meraklıları için oldukça önemlidir. Üretimi durdurulan modelin yeniden çıkması dört gözle bekleniyor. Hemde farklı detaylar eklenerek!

Yazı linki: https://paratic.com/2018-honda-s2000-tokyo-otomobil-fuari/

6 Mercedes Dünyanın Görmediği Lükslükte ve Teknolojideki Otomobilini Tanıttı

2018 Mercedes-Maybach Vision 6 Cabriolet: Dünyaya Göre Fazla İleride!Mercedes, arabada lüks yaşam konusunu birazda daha ileri safhaya götürerek Vision 6 modelini göstermişti. Bu içeriğimiz oldukça büyük paylaşım sayılarına ulaştı.

Yazı linki: https://paratic.com/mercedes-maybach-vision-6-cabriolet/

7 Ferrari’nin Aldığı Tarihi Karar

Ferrari'nin Aldığı Karar ile Herkesi Şaşırttı!İtalyan firma kimsenin aklının köşesinden geçmeyecek şaşırtıcı bir karara imza atmıştı. Hatta Ferrari’nin bu kararı  uzun süre gündemde kalmış ve Paratic.com’un paylaşımda en yüksek rakamlara gelmiş içeriğidir.

Yazı linki: https://paratic.com/ferrari-calisanlarina-satis-yasagi-getirdi/

8 Dünyanın İlk Elektrikli Uçan Otomobili Tanıtıldı

Uçan otomobillerin özellikle 2017 yılında hızlı çıkışlarına şahit olmuştuk. Lilium Jet adı verilen bu uçan otomobilin menzil ve hız değerleri gözlerimizi yuvasından çıkarmaya yetmişti.

Yazı linki: https://paratic.com/dunyanin-ilk-elektrikli-ucan-arabasi/

9 Porsche’nin Kırılması Zor Dünya Rekoru

Porsche Hangi Kırılması Zor Rekora İmza Attı?2017 yılında Porsche, kendinden onlarca kat büyük bir cismi çekerek adını altın harflerle Guinness Rekorlar Kitabı’na yazdırdı. Bu haberimizi görmediyseniz bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Yazı linki: https://paratic.com/porsche-kirilmasi-zor-yeni-bir-dunya-rekoru/

10 Dünyada Tek Örneği Olan Pagani Zonda Kazası

Dünyada Tek Bir Örneği Olan "Pagani Zonda PS 760" İngiltere'de Kaza Yaptı!Zonda PS760 modeli İngiltere de kaza yapmıştı. Yapılan bu kaza her yönden içler acısı bir durumdu. Bu haberimizde Paratic.com’un en çok paylaşılan haberlerinden biri oldu.

Yazı linki: https://paratic.com/ingiltere-panagi-zonda-ps-760-kaza/

11 Emisyonu Yok Eden Ankaralı Usta

Ankaralı Motor Ustası Emisyonu Yok Eden Bir Cihaz İcat Etti!Fosil yakıtların hızlı bir şekilde bitirilme nedenlerinden olan araç emisyon değerleri, Ankaralı bir usta tarafından tamamen ortadan kaldırdığı iddia edildi.

Yazı linki: https://paratic.com/ankarali-motor-ustasi-emisyon-cihazi-icat-etti/

12 Efsane Saleen 17 Yıl Sonra Yeni Bir Model Sundu

2000’li yılların efsane arabası Saleen, bir S7 kadar ilgi görecek, tarihinin 2. spor arabasını bizlere gösterdi. Ve akla zarar değerleriyle.

Yazı linki: https://paratic.com/yeni-saleen-s1-spor-araba/

13 BMW 4×4 X5 Pick-up

BMW Mercedes’den Hiç Geri Kalır mı? İşte Yeni X5 Pick-UpPremium sınıfta markaların pick-up üretimlerinde Mercedes X-Class‘tan sonra BMW’de böyle yapıyla karşımıza çıkmıştı. Ve 229 paylaşımla Paratic’in en’lerinden oldu.

Yazı linki: https://paratic.com/bmw-yeni-x5-pick-up-modeli/

14 Porsche’nin Farklı Sektör Girişimi

Alman otomobil üreticisi Porsche’nin tarihine baktığımızda, yeni girdiği sektör büyük bir uyuşmazlık içerisindeydi. Otomotiv ile uzaktan yakından alakası olmayan bu yeni iş sektöründe Porsche yine başarılı bir çizgide ilerlemişti.

Yazı linki: https://paratic.com/porsche-turbienchen-bal-uretimi/

15 Hennessey Dünyanın En Hızlı Hiper Otomobilini Tanıttı

2017 Yeni Hennessey Venom F5: Dünyanın En Hızlı Kara Taşıtına Merhaba Diyin!2017 yılı spor arabaların hız yapma senesi olarak da aklımızda kalacak. Amerikan Hennessey firması Venom F5 için söylediği hız rakamı tüm dünyayı sallamıştı.

Yazı linki: https://paratic.com/yeni-hennessey-venom-f5-en-hizli-otomobil/

2017 yılında gördüğümüz gibi birbirinden ilginç haberlere tanıklık ettik. Teknolojik gelişmeler dışında  firmaların aldığı kararlar, önemli kişilerin ölüm haberleri ve rekorlarla geçen bir sene oldu. Sizler için en özel haberleri tekrar hatırlamak maksatlı bir araya getirdik. Paratic.com ailesi olarak herkese yeni yılında başarılar diliyoruz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum