Yatırım yapmaya başla!

Sinemaseverlere Dev Hizmet: Paratic’in 2017’de En Çok Paylaşılan 10 Film Listesi

Sinemaseverler için hazırladığımız film listelerinden 2017’de en çok paylaşım alanlar burada! İşte bu yıl Paratic.com’un en çok paylaşılan film listeleri;
Sinemaseverlere Dev Hizmet: Paratic’in 2017’de En Çok Paylaşılan 10 Film Listesi

Koca bir yılı geride bıraktığımız şu günlerde, 2017’de en çok paylaşım alan film listelerini huzurlarınıza getirdik. Aşağıdaki listede, bu yılın en yenilerinden tutun da bir an önce izlemeniz gereken kült yapımlara varana kadar sayısız farklı filmle karşılaşacaksınız.

Sinemaseverler için epey kullanışlı olacağının garantisini rahatlıkla verebileceğimiz bu liste sayesinde gözden kaçırdığınız filmleri izleyecekleriniz arasına not edebilirsiniz. Karşınızda 2017’de Paratic’in en çok okunan ve paylaşılan film listeleri;

1 En İyi 80 Korku Filmi Listesi ve Önerileri [Türk – Yabancı]

En İyi 80 Korku Filmi Listesi ve Önerileri [Türk – Yabancı]Korkmaya doyamayanların aklını alacak listemizde; 90 öncesi korku filmleri de var, günümüzün en beğenilen yapımları da! İzleyicileri koltuklarına yapıştıracak nitelikteki listede, 4 farklı kategoriye ayrılmış birbirinden güzel korku filmleri bulunuyor. Toplamda 80 yapımdan oluşan listeyi aşağıdan inceleyebilirsiniz

İlgili İçerik: https://paratic.com/en-iyi-korku-filmleri-listesi/

2 Dünyanın Sonu Konulu En İyi 60 Kıyamet Filmi Listesi

Dünyanın Sonu Konulu En İyi 60 Kıyamet Filmi ListesiEn sevilen film türleri denildiğinde akla ilk gelenlerden bir tanesi de dünyanın sonu konulu filmler! Zaten kıyamet filmlerinin, 2017 yılında Paratic.com’un en çok paylaşılan listeleri arasında yer alması da bu gerçeği gözler önüne seriyor. Bakalım, uzaylı, zombi, doğal afet ve kıyamet sonrası filmlerinden oluşan listemizden hangilerini notlarınız arasına alacaksınız?

İlgili İçerik: https://paratic.com/en-iyi-dunyanin-sonu-konulu-kiyamet-filmleri/

3 Hint Filmleri: Bollywood’un En İyi ve Yeni 35 Film Listesi

Dünyanın Sonu Konulu En İyi 60 Kıyamet Filmi ListesiPeki, ya son dönemde epey revaçta olan Bollywood filmlerine ne dersiniz? Aamir Khan ve Shah Rukh Khan gibi yıldızlarıyla dünya çapında yankı uyandıran sayısız başarılı yapıma imza atan Blooywood, yeri geliyor Hollywood’u bile gölgede bırakıyor. Bu başarının nedenini aşağıdaki Hint filmlerini izleyince daha iyi anlayacaksınız.

İlgili İçerik: https://paratic.com/en-iyi-hint-filmleri/

4 En İyi Beyin Yakan – Kafa Açan 60 Film Listesi ve Önerileri

En İyi Beyin Yakan – Kafa Açan 60 Film Listesi ve Önerileri2017 yılında Paratic.com’un en çok paylaşılan film listeleri arasında olağanüstü senaryolarıyla izleyici dumura uğratan beyin yakan yapımlar da var. Eğer siz de soru işaretleriyle dolu filmleri seviyor, şaşırmak ve zihninizi çalıştırmak istiyorsanız, en iyi beyin yakan – kafa açan yapımlardan oluşan bu listeyi incelemelisiniz derim.

İlgili İçerik: https://paratic.com/en-iyi-beyin-yakan-kafa-acan-filmler/

5 En İyi 35 Vampir Filmi ve Önerileri Listesi

En İyi 35 Vampir Filmi ve Önerileri ListesiAksiyon, korku ve fantezi severlerin aradığı her ögeyi bulabildiği vampir filmleri de bu yılın en dikkat çekici listeleri arasında! Osmanlı topraklarından, daha doğrusu Kazıklı Voyvoda’dan çıkan efsanevi vampirler dünyasını, listemizdeki 35 güzel filmle pekala keşfedebilirsiniz.

İlgili İçerik: https://paratic.com/vampir-filmleri/

6 Aşk Filmleri: En İyi ve Yeni 60 Romantik Film Listesi

Aşk Filmleri: En İyi ve Yeni 60 Romantik Film ListesiBelki de 2017 yılında en çok paylaşılanlar arasındaki aşk filmleri listesine bakmalısınız. Aradığınız şey romantizmse şayet; dramın, mizahın, işin aslı içine her türlü duygunun dahil olabileceği aşk filmlerine göz atmalısınız derim. Zira hem Türk hem de yabancı yapımların bulunduğu listede birbirinden güzel yapımlar var.

İlgili İçerik: https://paratic.com/ask-filmleri-en-iyi-romantik-filmler/

7 En İyi Uzay – Uzaylı Konulu 55 Film Listesi ve Önerileri

En İyi Uzay – Uzaylı Konulu 55 Film Listesi ve ÖnerileriUzayın keşfedilmemiş evrenlerine ya da uzaylıların yaşamlarına doğru yolculuğa çıkmak isteyenleri cezbedecek nitelikteki listede neler yok ki? Bakın bakalım, hem konuları hem görsel efektleri hem de aksiyonlarıyla epey sevilen uzay filmleri arasında izlemeniz gereken ne gibi yapımlar var!

İlgili İçerik: https://paratic.com/en-iyi-uzay-filmleri/

8 En İyi 90 Komedi Filmi Listesi [Türk – Yabancı ve Yeni Öneriler]

En İyi 90 Komedi Filmi Listesi [Türk – Yabancı ve Yeni Öneriler]2017’de Paratic’in en çok paylaşılan listeleri arasında tabii olarak, komedi filmleri listesi de var. Sonuçta; hepimizin gülmeye ihtiyacı var. Siz de neşeniz yerine gelsin, hatta gülmekten karnınıza ağrılar girsin istiyorsanız, eğlenceli yapımlardan oluşan bu listeyi incelemelisiniz.

İlgili İçerik: https://paratic.com/en-iyi-komedi-filmleri/

9 En İyi 45 Aksiyon – Macera Filmi ve Önerileri Listesi

En İyi 45 Aksiyon – Macera Filmi ve Önerileri Listesi2017 yılında Paratic’in en çok paylaşılan film listeleri arasına aksiyon kategorisindeki yapımları almazsak olmazdı. Gencinden yaşlısına pek çok kişinin heyecan içinde izlediği macera filmleri listesinde neler yok ki? İşte adrenalin seviyenize tavan yaptıracak birbirinden güzel yapımlar!

İlgili İçerik: https://paratic.com/en-iyi-aksiyon-macera-filmleri-listesi/

10 En İyi Filmler: 21 Farklı Kategoride En Güzel 1500 Film Listesi

En İyi Filmler: 21 Farklı Kategoride En Güzel 1500 Film ListesiSonuncuya en iyiyi sakladığımız için affedin ama küçük bir ihtimal olsa da aradığınız listeyi hala bulamadığınızı düşünerek sizlere 1500 güzel filmden oluşan listemizi de sunmak istedik.

İlgili İçerik: https://paratic.com/en-iyi-filmler-listesi/

Zira bu içeriğimizde; bilim kurgudan gerilime animasyondan gerilime gizemden fantastiğe politikten tarihiye ve diğerlerine varana kadar 21 farklı kategori bulunuyor. Yani en iyi filmler listemize bakmadan, 2018’e geçmeyin derim. Şimdiden sağlıklı, mutlu ve bol kazançlı yıllar…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum