Yatırım yapmaya başla!

2017’de Paratic’te En Çok İzlenmiş 10 Unutulmaz Araba Videosu

2017 yılı boyunca Paratic'te araba konulu pek çok videoya yer verdik. Bunlar arasından en unutulmaz 10 araba videosunu sizler için derledik.
2017’de Paratic’te En Çok İzlenmiş 10  Unutulmaz Araba Videosu

Koca bir yılı geride bıraktık. Paratic.com’da yepyeni videolarımız ile birbirinden farklı konularla karşınızda olduk. Yayınladığımız çok sayıda videoların arasında hiç şüphesiz ki arabalarla ilgili videolar en fazla dikkat çeken içeriklerin başında gelmiştir.

Birbirinden güçlü motorlara sahip arabaların pek çok farklı mecradaki performanslarına yıl boyunca sizlere sunmaya özen gösterdik. Drag, Drift, ya da yarış performanslarına tanık olduğunuz arabalar, performansları ile kulakların pasını sildi. Gelin şimdi 2017 yılı boyunca arabalarla ilgili Paratic’te yayınlanmış en dikkat çekici videolara göz atalım.

1 Almanya Otobanında Birbirinden Hızlı 5 Arabanın Top Speed Performansları

Dünyanın en büyük otomobil fabrikalarına sahip olan Almanya‘da birbirinden güçlü arabalara tanık olmak mümkündür. Bu araçların performanslarını en iyi şekilde sergiledikleri top speed görüntüleri izleyenleri adeta büyülemiştir. Almanya’nın otobanlarında karşılaşacağınız 5 arabanın top speed performanslarını buradan izleyebilirsiniz.

Video Linki: https://paratic.com/almanya-otobaninda-5-arabanin-top-speed-performanslari/

2 10 Lüks Arabanın En Karizma Tavan Açılma Hareketleri

Lüks ve üstü açılan arabaların dünyada büyük ilgi topladığı ve pek çok insanın bu araçlara sahip olmak istediği bilinmektedir. Bu arabaların tavanlarının açılıp kapandığı anlara tanık olmak bile izleyene büyük bir keyif vermektedir. İşte 10 lüks üstü açılan arabanın tavanlarının açılıp kapandığı etkileyici görüntüler…

Yazı Linki: https://paratic.com/luks-arabalarin-acilir-kapanir-tavanlari/

3 Dünyanın En İyi Şoförlerine Taş Çıkartacak Film Yıldızlarının Unutulmaz Araba Sahneleri

Arabaların hayatın pek çok alanında olduğu gibi sinema sektöründe de kendisine büyük yer bulduğunu söyleyebiliriz. Yüksek bütçeli filmlerde birbirinden klas arabaların büyüleyici performanslarına tanık olma imkanı buluruz. Bu videoda unutulmaz filmlerde rol almış yıldızların, araba sahneleri ile hafızalarda yer ettikleri anlara tanık oluyorsunuz.

Yazı Linki: https://paratic.com/film-yildizlari-unutulmaz-araba-sahneleri/

4 Formula 1’de Son Yıllarda Yaşanmış En Unutulmaz 5 Geçiş Anı

Araba yarışı dendiğinde akla kuşkusuz Formula 1 yarışları gelmektedir. Dünyanın en yüksek bütçeli yarış organizasyonu olan Formula 1’de sektörün önde gelen otomobil devleri, birbirleri ile kıyasıya bir mücadele içine girmektedir. Formula yarışların izleyenler için en iyi görüntülerin araçların birbirlerini geçtikleri anlarda ortaya çıktığını söyleyebiliriz. İşte bu videoda Formula 1 yarışları boyunca hafızalara kazınmış en iyi 5 geçiş anına tanık oluyorsunuz.

Yazı Linki: https://paratic.com/formula-1-unutulmaz-gecis-anlari/

5 Subaru Impreza’nın Kar Üzerinde Tır Çekerek Yaptığı Gövde Gösterisi

Japon otomobil devi Subaru’nun 4 teker çekiş sistemi AWD ile yaptıkları görenleri kendisine hayran bırakıyor. Kaputunun altında yatan güçlü motoru ile karlı zeminde tırları çektiği görüntüleri Subaru Impreza‘nın gövde gösterisi olarak tanımlayabiliriz.

Yazı Linki: https://paratic.com/subaru-impreza-kar-uzerinde-tir-cekiyor/

6 Performans ile Büyüleyen En iyi 5 Japon Drift Arabası!

İlk olarak Japonların asfalt üzerinde sergilemeye başladıkları drift gösterilerini arabaların etkileyici şovları olarak tanımlayabiliriz. Japon otomobil sektörünün önde gelen arabalarının asfalt üzerindeki drift performanslarına tanık olduğunuzda gördüklerinize inanmakta güçlük çekebilirsiniz.

Yazı Linki: https://paratic.com/en-iyi-japon-drift-arabalari/

7 Dünya Ralli Tarihinde Unutulmayacak 6 Efsane Arabanın Performansı

Ralli müsabakaları uzun yıllardır yapılmakta olup otomobil yarışları tarihinde önemli yer tutmaktadır. Bazı arabalar ralli arenasında kendisini unutulmazlar arasına yazdırmayı başarmıştır. Modifiye edilmiş motorları ile engebeli araziler üzerinde muhteşem gösteriler sergileyen ralli tarihinin en unutulmaz arabalarına hazırladığımız videoda yer verdik.

Yazı Linki: https://paratic.com/ralli-tarihi-unutulmaz-arabalar/

8 Yollarda Bulunan Kasislere Fazla Hızlı Giren 10 Arabanın Görüntüsü

Çoğunlukla düz yollar üzerinde seyrine tanık olduğumuz otomobillerin engebeler karşısında başlarına gelenler şaşkınlık uyandırmaktadır. Özellikle şehir trafiğinde sıkça karşılaştığımız kasislere hızlı giren arabaların maruz kalması enteresan görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Otomobil videolarımız arasında ilgi çekici konular arasında göstereceğimiz bu videoyu tekrar izlemenizi tavsiye ederiz.

Yazı Linki: https://paratic.com/kasislere-hizli-giren-arabalar/

9 Çılgın Bir Adamın Porsche 911’in Hurdasını Yeniden Yarattığı Görüntüler

Porsche‘nin araba dünyasında ekol olmuş modeli 911’i bilmeyen yoktur. Uzun yıllardır sürekli yeni modelleri üretilen bu arabanın milyonlarca tutkunu olmaktadır. Bu tutkunlardan birisi ise hurdaya dönmüş 911 modelini alıp 18 ayda yeniden yaratıyor.

Yazı Linki: https://paratic.com/porsche-911-hurdasi-yeniden-yaratiliyor/

10 Bina Yıkmada Kullanılan Gülle ile Acımasızca Yapılan Otomobil Deneyi!

Tonlarca ağırlığa sahip güllelerin bina yıkımında kullanıldığını düşünecek olursak arabalar üzerindeki etkisi nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? İşte bu videoda güllelerin arabalar üzerindeki yıkıcı etkisine tanık oluyorsunuz.

Yazı Linki: https://paratic.com/gulle-araba-testi/

2017 yılı boyunca pek çok video ile sizlere eğlenceli anlar yaşatmayı amaç edindik. Birbirinden farkı videolar ile karşınıza gelirken, özellikle araba kategorisindeki videolar ile birbirinden farklı pek çok içeriğe yer verme imkanı bulduk.

Geride bıraktığımız 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da karşınıza etkileyici araba konulu videolar ile gelmeye devam edeceğiz. Araba teknolojisindeki hızla gerçekleşen değişim sayesinde, birbirinden çarpıcı yepyeni videolar ile gelme imkanı buluyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum