Yatırım yapmaya başla!

2016 Yılında Paratic’te Akıllı Telefonlarla İlgili Yazılmış En Dikkat Çekici İçerikler

2016 Yılında Paratic’te Akıllı Telefonlarla İlgili Yazılmış En Dikkat Çekici İçerikler

Akıllı telefonların çağı yükselmeye devam ederek, dünyayı ele geçiriyor! Son yıllarda, ödemelerimizden market alışverişlerine, eğlence dünyasından gündemi takip edebilmemize ve daha birçok şeyi rahatlıkla yapabilmemize olanak tanıyan akıllı telefonlar gelişmeye, geliştikçe de bizleri kendilerine bağımlı hale getirmeye devam ediyorlar.

Yolda yürürken, iş yaparken, uyurken ve hatta güne gözümüzü açtığımız ilk anda bile elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar, adeta bağımlılık yaratan uyarıcı maddeler gibi ruhumuzu ele geçiriyorlar. Artık onlarsız hareket edemiyor, nefes alırken dahi zorlanıyoruz. Özellikle de akıllı teknolojinin arşa yükseldiği 2016 yılı bu durumun en iyi şekilde gözler önüne serdi.

Akıllı telefon bağımlılığının farkında olsak bile bu teknoloji harikalarından bir türlü vazgeçemiyoruz. En yeni teknolojilerle donatılan ve her geçen gün daha da etkileyici hale gelen bu akıllı cihazlar, yenilenmiş versiyonlarıyla bağımlılığımızı daha da depreştirmeye devam ediyorlar. Bizler de bu bağımlılıktan vazgeçemiyorsak, bu cihazlara “aşırı dozda maruz kalıp”, en azından merakımızı biraz köreltelim dedik ve en etkileyici akıllı telefon içeriklerini huzurlarınıza getirdik.

Şimdi ise 2016 yılında Paratic’te akıllı telefonlarla ilgili en dikkat çekici içeriklerden oluşan bir liste ile sizlerle birlikte “Nirvana’ya” ulaşmayı hedefliyoruz. Eğer sizler de hazırsanız, 2016’da Paratic’in en çok okunan akıllı telefon yazılarımız içerisinde kendimizi kaybetmeye başlıyoruz.

10 Star Wars Temalı Sharp Akıllı Telefonlar İçinizdeki Gücü Uyandıracaklar!

Star Wars Temalı Sharp Akıllı Telefonlar İçinizdeki Gücü Uyandıracaklar!2015’in Aralık ayında devam filmiyle Star Wars efsanesi yeniden canlandı. Elbette ki, bu canlanış 2016 yılının da tamamında Star Wars isminin geçmesine ön ayak oldu. Özellikle de 16 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek olan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi adındaki film, efsanenin yıl boyunca her sektöre etki etmesine yardımcı oldu. Japonya’nın SoftBank ve Sharp gibi iki büyük teknoloji devine de ilham kaynağı olan Star Wars, Light Side ve Dark Side olmak üzere iki versiyonlu benzersiz bir akıllı telefonun doğuşunda da büyük rol oynadı.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

9 Goldvish Eclipse Bildiğiniz Bütün Akıllı Telefonları Unutturacak!

Goldvish Eclipse Bildiğiniz Bütün Akıllı Telefonları Unutturacak!14 yıldır birbirinden lüks, özel yapım akıllı telefonlara imzasını atan Goldvish, 2016 yılına da el yapımı Eclipse modeliyle damgasını burmayı başardı. 18 ayar altın çerçevesi, elmas yüzeyi ve kişisel gravürleri ile teknolojiyi lüksle harmanlayan Goldvish, yılın en etkileyici akıllı telefonlarından biriyle karşımıza geldi. 5.5 inç çizilmeye dayanıklı ekrana, 64 GB hafızaya ve tam 250 saatlik batarya ömrüne sahip olan Goldvish Eclipse, Paratic okuyucularının da beğenisini kazanmış gibi görünüyor.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

8 Baharın Güzelliklerini Tasarımında Barındıran Enfes Bir Telefon: “Mobiado Professional 3 VG Fleur”

Baharın Güzelliklerini Tasarımında Barındıran Enfes Bir Telefon: “Mobiado Professional 3 VG Fleur”Bir başka lüks akıllı telefon üreticisi olan Mobiado da değerli taşlardan oluşan çiçek ve kelebek desenleri ile süslenmiş Professional 3 VG Fleur modeliyle 2016 kışında, bizlere baharı getirmişti. Tabiatın güzelliklerinden ilham alınarak oluşturulan bu sevimli telefon; safir, yakut ve altın gibi pahalı materyalleri de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca teknik özellikleriyle de “çiçek gibi” bir akıllı telefon olan Mobiado Professional 3 VG Fleur, sizlerin de dikkatini çekebilmişe benziyor.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

7 Kelimenin Tam Anlamıyla “Elde Patlayan” Samsung Galaxy Note 7 Fiyatına Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar

Kelimenin Tam Anlamıyla “Elde Patlayan” Samsung Galaxy Note 7 Fiyatına Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar2016’nın akıllı telefon dünyasında en fazla yankı uyandıran haberlerinden bir tanesi de büyük umutlarla piyasaya sürülen Samsun Galaxy Note 7 modelinin, her iki anlamda da kullanıcılarının ellerinde patlamasıydı. Bizler de sektörde hayal kırıklığı yaratan Galaxy Note 7 modelinin yerine alınabilecek akıllı telefonların bulunduğu bir listeyi sizlerle paylaştık. iPhone 7 Plus ve Galaxy S7 Edge gibi bilindik modellerin yanı sıra LG V20, Google Pixel XL ve Motorola Moto Z Force Droid Edition gibi sürpriz telefonların da yer aldığı bu Paratic listesi, 2016 yılının en dikkat çeken içerikleri arasında bulunuyor.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

6 Goldgenie’den 2016 Maymun Yılı’na Özel Tasarım: “iPhone 6S Elite”

Goldgenie’den 2016 Maymun Yılı’na Özel Tasarım: “iPhone 6S Elite”İlk olarak 2015 yılının Eylül ayında piyasaya sürülen iPhone 6S ve 6S Plus modelleri, hem 2015’in hem de 2016 yılının beğenilen ve tercih edilen akıllı telefonları arasındaydı. Bu durum, sıradan eşyaları, birer lüks sanat eserine dönüştüren Goldgenie firmasının da iştahını kabartmış olacak ki, iPhone 6S Elite adında göz alıcı bir versiyonu lüks tutkunlarıyla buluşturdu. Çin Takvimi’nde Maymun Yılı olarak bilinen 2016 yılına özel üretmiş olduğu bu akıllı telefon modeli; kapak kısmına lazerle işlenen “maymun” figürü, 24 ayar altından kasası ve pahalı fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

5 Göz Alıcı Şıklığı ile Dünyanın En Güvenli Telefonu: “Solarin”

Göz Alıcı Şıklığı ile Dünyanın En Güvenli Telefonu: “Solarin”2016’da Paratic’in en dikkat çeken yazıları listesine de konuk olan Solarin, dünyanın en güvenli akıllı telefonu olarak Paratic.com okurlarıyla buluşmuştu. Sirin Labs tarafından inşa edilen bu olağanüstü telefon, titanyum ve altından oluşan kasasının yanı sıra host tabanlı network korumasıyla da dikkat çekmeyi başardı. Fibre Black Carbon Titanium, DLC, Yellow Gold ve Crystal White Carbon DLC olmak üzere çeşitli versiyonlarla piyasaya sürülen Solarin de 2016’nın en dikkat çeken akıllı telefonlarından biri oluyor.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

4 10900 mAh Batarya ile Donatılmış Bir Akıllı Telefon: “YAAO 6000”

10900 mAh Batarya ile Donatılmış Bir Akıllı Telefon: “YAAO 6000”10900 mAh batarya kapasitesine sahip YAAO 6000 akıllı telefonuyla ilgili yazımız, şarjı bitmesin diye, prizi en yakın dostu bilip, taşınabilir şarj aletlerini adeta bir kimlik gibi çantasında taşıyanlar için geliyor. Piyasada bugüne kadar en fazla 5000 mAh’lik akıllı telefonlarla karşılaştık. Zaten 3000 mAh batarya kapasitesinin altında bir akıllı telefona sahipseniz, powerbanklerin değerini en iyi sizler bilirsiniz. Ancak 2000 mAh’lik bir telefonu bile en az 4 kez şarj edebilecek güce sahip, 220 dolar değerindeki YAAO 6000, bu sorununuzu kökten çözebilir. Fakat maalesef bu güçlü telefon sadece Çin’de satışa sunulacak.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

3 Geleceği Günümüze Getiren Kusursuz Bir Akıllı Telefon: “Philippe Starck Xiaomi Mi MIX”

Geleceği Günümüze Getiren Kusursuz Bir Akıllı Telefon: “Philippe Starck Xiaomi Mi MIX”Büyük markaları ardında bırakan bir başka “Çin malı” akıllı telefon olan Xiaomi Mi MIX, %91.3’lük ekran gövde oranıyla sınırları zorluyor. Philippe Starck Xiaomi Mi MIX modelinin kasasının neredeyse tamamı dokunmatik ekranla kaplı olup, 4.400 mAh bataryasıyla uyku modunda 256 saate kadar çalışabiliyor. Yoğun kullanımda ise en az 13 saat işlev sağlayabilen bu benzersiz telefon, yüksek çözünürlüklü ekranı ve kamerasıyla da 2016’nın en etkileyici akıllı telefonlarından biri olarak karşımıza geliyor.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

2 Yeni iPhone 7 ve 7 Plus Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik

Yeni iPhone 7 ve 7 Plus Hakkında Bilmeniz Gereken 10 ÖzellikGalaxy Note 7 modeli kullanıcılarını hayal kırıklığına uğrattıktan sonra, hamle sırası yeni iPhone modeli ile Apple’a geçti. Apple’ın bu şansı iyi değerlendirip değerlendiremeyeceği hem sektör içerisindeki uzmanlar hem de kullanıcılar açısından oldukça büyük bir merak konusu oldu ve nihayet 2016’nın en merakla beklenen telefonunun özellikleri açıklandı. 6S modellerine benzer tasarımıyla, bekleyenleri bir nebze de olsa hayal kırıklığına uğratan iPhone 7 ve 7 Plus, pahalı fiyatı nedeniyle de fazlasıyla eleştirilmişti. Tasarımı benzer olmasına rağmen; yeni “Home tuşu” teknolojisi, suya dayanıklı yapısı, Jet Black ve Matte Black renk seçenekleri, çift arka kamerası, kablosuz kulaklıkları, 256 GB hafızası ve stereo ses sistemiyle de bazı kesimlerin beğenisini kazanmıştı.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

1 2016 Yılında Görmeyi Sabırsızlıkla Beklediğimiz 12 Akıllı Telefon Modeli

2016 Yılında Görmeyi Sabırsızlıkla Beklediğimiz 12 Akıllı Telefon ModeliYılın merakla beklenen modellerinden oluşan listemiz, Paratic.com’un 2016 yılında akıllı telefonlar için yazılmış en dikkat çekici içeriği olmayı başarıyor. 2016 yılının ilk aylarında beğeninize sunmuş olduğumuz bu listede; HTC Nexus, Microsoft Surface Phone, Project Ara, LG G5 ve Nexbit Robin gibi farklı tarzda akıllı telefonlar da bulunuyor. Dilerseniz sizler de bu yazımızı yeniden ziyaret ederek hangi modellerin tahmininde yanıldığımızı ve hangilerini sizlere başarıyla tanıttığımızı kontrol edebilirsiniz.

Yazımızın Tamamı için Buraya Tıklayın!

Son sürat gelişmeye devam eden akıllı telefonlar, dozu arttırılmış teknolojik özellikleriyle her geçen gün bizleri daha da fazla büyülemeyi başarıyorlar. Bir önceki yıl üretilmiş olan teknoloji harikaları, bir sonraki yıl kendilerini ikinci el dükkanlarında buluyorlar. Bu sıra dışı hıza yetişebilmenin imkanı olmasa da Paratic.com olarak, en yeni, en gösterişli ve en teknolojik akıllı telefon modellerini boyunca sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi ise 2016 yılı boyunca beğeninize sunmuş olduğumuz akıllı telefon yazılarıyla kısa bir hatırlatma yaparak, sektördeki bu akıl almaz değişimi tamamıyla gözler önüne sermek istedik. Peki, 2016 yılında Paratic’te akıllı telefonlarla ilgili yazılmış en dikkat çekici içerikler arasında hangileri sizlerin de favorisi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum