Yatırım yapmaya başla!

2016’da Paratic.com’un En Çok Paylaşılan 20 İçeriği

2016’da Paratic.com’un En Çok Paylaşılan 20 İçeriği

2016 yılının son demlerini yaşarken, sizlerle Paratic.com için bir zaman tüneli hazırlamak istedik. Koca bir yılı geride bırakıyoruz. Hem Türkiye hem de dünya genelinde, unutulmaz olayların yaşandığı bir yıl geçirdik diyebiliriz. Bizler de gündemin nabzını mümkün olduğu kadar tutmaya çalıştık ve sizlerle önemli bilgiler paylaştık. Şimdi ise bu bilgileri bir araya getirerek, sizler için bir rehber tarzında listeler oluşturuyoruz.

Paratic.com Ailesi olarak 2016 yılında, birbirinden farklı kategorilerde yayın yaptık. Umarız ki içeriklerimiz her biriniz için faydalı olmuştur. Özellikle kişisel finans, yatırım, iş fikirleri ve kariyer alanına değindik. Bunlara ek olarak dünyanın en’leri olarak tabir ettiğimiz lüks yaşam öğelerine de yazılarımızda yer verdik. Sizler de beğenileriniz, yorumlarınız ve önerileriniz ile bizlere destek oldunuz. 2017 yılında da hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz ve çok daha kaliteli içeriklerle karşınızda olacağız.

Şimdi 2016’da Paratic.com’un en çok paylaşılan 20 içeriğini yeniden sizlerle paylaşacağız:

1 Az Sermaye ile Yapılabilecek 20 Karlı İş Fikri

Az Sermaye ile Yapılabilecek 20 Karlı İş FikriHemen hepimiz kazancımızı arttırabilmek için çeşitli adımlar atıyoruz. Bu adımlardan birisi de kendi işimizi kurmak oluyor. Az sermayesi olan kişiler ise kendi işlerinin patronu olamayacağını sanıyordu. Bizler de bu kişilere yönelik olarak az sermaye ile yapılabilecek 20 iş fikrine değindik.

Az Sermaye ile Yapılabilecek 20 Karlı İş Fikrine Göz Atmak için Tıklayın.

2 Günde En Az 100 Lira Kazanmak için 10 Muhteşem Öneri

Günde En Az 100 Lira Kazanmak için 10 Muhteşem Öneriİş fikirlerine bu yıl fazlasıyla yer verdik. Kazancını arttırmak isteyen kişiler için birbirinden farklı öneriler sunduk. Günde en az 100 liralık bir ek gelir elde etmeyi de hepinizin istediğini biliyoruz. 100 lirayı küçümsememek gerekiyor; çünkü günlük harçlığınızı bile bu miktarla karşılasanız kardır, değil mi? İşte böyle düşünen kişiler için günlük 100 lira kazanabilecekleri 10 muhteşem öneriye yer vermek istedik.

Günde En Az 100 Lira Kazanmak için 10 Muhteşem Öneriye Göz Atmak için Tıklayın.

3 Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği Yaparak Para Kazanmak

Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği Yaparak Para KazanmakBaşlık ilk bakışta size garip gelebilir. Sizlere 2016 yılının başlarında para kazanabileceğiniz birçok iş fikri hakkında detaylara verdik. 100 kadar para kazanma yöntemini detayları ile inceledik. Bunlar arasında en çok paylaşılanın ise büyükbaş hayvan yetiştiriciliği olduğunu gördük. Aslına bakılacak olursa, doğal yaşama doğru büyük bir yönelme var. Bununla ilişkili olarak birçok kişinin hem kendi ihtiyaçlarını karşılamak hem de bir para kazanma yöntemi olarak büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyen kişiler artış gösterdi. Bizler de bu işin detaylarını sizlerle paylaştık.

Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği Yaparak Para Kazanmak Konusuna Göz Atmak için Tıklayın.

4 Kendi İşimin Patronu Olmak İstiyorum Diyenler için 15 Karlı İş Fikri

Kendi İşimin Patronu Olmak İstiyorum Diyenler için 15 Karlı İş FikriHanginiz kendi işini kurmanın hayaliyle yaşamıyor? Elbette bunu başarmış olanlar muhtemelen vardır; ama başaramayanlar umudunu kaybetmesin. Çünkü kendi işinin patronu olmak isteyenler için de önerilerde bulunduk. 15 karlı iş fikrini sizlerle paylaştığımız yazımız, 2016 yılında Paratic.com’un en çok paylaşılan yazılarından bir tanesi olmayı başardı.

Kendi İşimin Patronu Olmak İstiyorum Diyenler için 15 Karlı İş Fikrine Göz Atmak için Tıklayın.

5 Zenginlik Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Zenginlik Hakkında Doğru Bilinen YanlışlarZenginlerin dünyasını, hemen herkes merak eder ve bir gün kendinin de orada olacağını hayal eder. Buna karşın zenginlik hakkında doğru olarak bildiğiniz yanlışlar da bulunmaktadır. Mesela; zenginlerin hepsinin köklü aileleri olduğunu düşünürüz. Ama bu, tüm zenginler için geçerli bir kural değil. Aynı şekilde iyi üniversitelerde okudukları da yanlıştır. Bizler de zenginlik hakkında doğru sandığınız yanlışları sizlerle paylaştık.

Zenginlik Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlara Göz Atmak için Tıklayın.

6 İş Yerinde Huzurlu Olmak için Ne Yapmalı?

İş Yerinde Huzurlu Olmak için Ne Yapmalı?Kaçımız iş yerini ikinci bir ev olarak görüyor ve dört elle sarılıyor? Birçok kişi yaptığı işten memnun değil ve mecburiyetten çalışıyor diyebiliriz. Bu, hem çalışan hem de işveren için son derece kötü bir durumdur. İş ortamında huzur olmaması, verimi düşüren en büyük etkenlerden de birisidir. Paratic olarak sizlere iş yerinde huzurlu olmak için ne yapılması gerektiğini anlatmıştık. Bu yazımız da en çok paylaşılanlardan birisi oldu ve yeniden sizlerin karşısında.

İş Yerinde Huzurlu Olmak için Ne Yapmalı? Konusuna Göz Atmak için Tıklayın.

7 Donald Trump Kimdir? Eğitim, İş ve Aile Hayatı

Donald Trump Kimdir? Eğitim, İş ve Aile HayatıABD’nin 58. Başkanlık seçimleri, 2016 yılına damga vuran olaylardan oldu. Hillary Clinton’un zafere daha yakın görüldüğü seçimlerde, Donald Trump sürpriz bir şekilde 45. ABD Başkanı oldu. Gayrimenkul zengini olan Donald Trump seçimleri kazandıktan sonra hayatı hakkında bilgiler vermek de bize düştü.

Donald Trump Kimdir? Eğitim, İş ve Aile Hayatına Göz Atmak için Tıklayın.

8 Yeni Tanıştığın Birine (Erkeğe veya Kadına) Sorulacak Sorular

Yeni Tanıştığın Birine (Erkeğe veya Kadına) Sorulacak SorularKişisel gelişim ve insan ilişkileri konusunda da Paratic olarak sizlere birbirinden değerli bilgiler sunuyoruz. Sizden gelen öneriler kapsamında kaleme aldığımız yazılardan birisi de yeni tanışılan kişilere sorulması gereken sorular yönünde oldu. Bizler de araştırmalarımız sonucunda sizler için detaylı bir liste hazırladık. Böylece bu yazımız da en çok paylaşılanlar arasına girmeyi başardı.

Yeni Tanıştığın Birine (Erkeğe veya Kadına) Sorulacak Sorulara Göz Atmak için Tıklayın.

9 İkna Yeteneğinizi İnanılmaz Şekilde Geliştirmenizi Sağlayacak Yöntemler

İkna Yeteneğinizi İnanılmaz Şekilde Geliştirmenizi Sağlayacak Yöntemlerİkna edilen taraf hep siz mi oluyorsunuz? Bu durum artık canınızı sıkmaya mı başladı? O zaman ikna yeteneğinizi geliştirmek için harekete geçmeniz gerekiyor. Sizlere ikna yeteneğinizi geliştirmek için önerilerde bulunduk. Unutmayın, eksik olduğunuz tarafları geliştirmek her zaman sizin elinizde. Yeter ki eksik olduğunuz noktaları kabullenmeyi bilin.

İkna Yeteneğinizi Geliştirmenizi Sağlayacak Yöntemlere Göz Atmak için Tıklayın.

10 Zekanızı Olduğundan Daha Düşük Gösteren 8 Davranış

Zekanızı Olduğundan Daha Düşük Gösteren 8 DavranışBildiğiniz gibi davranışlarınız nedeniyle hiç olmadığınız biri gibi tanınabilirsiniz. Bu nedenle zeki veya çalışkan olmanız tek başına yeterli değildir. Davranışlarınız da bu yeteneklerinize uygun olmalıdır. Paratic.com olarak sizlere bu konuda dikkat etmeniz gereken konuları ve davranış tiplerini de anlattık. Zekanızla uyumlu davranışlar sergilemeniz dileğiyle…

Zekanızı Olduğundan Daha Düşük Gösteren 8 Davranışa Göz Atmak için Tıklayın.

11 Miami’deki Porsche Çatı Katı Araba Sevdalılarının Rüyalarını Süsleyecek!

Miami’deki Porsche Çatı Katı Araba Sevdalılarının Rüyalarını Süsleyecek!2016 yılında sizlere Bentley, Lamborghini gibi otomobil markalarının konseptlerini taşıyan evlerden çokça bahsettik. Bunlar arasında en çok Porsche tasarımlı çatı katını sevdiğinizi gördük. Miami’de inşa edilen lüks rezidanslardan birisi de Porsche’ye ait. Bu binada Porsche’nin nadir modellerinden birisine sahip olanlar otomobilleri ile evlerine çıkabiliyorlar. Düşünsenize asansöre arabanızla biniyorsunuz ve gözünüzün önüne park ediyorsunuz!

Miami’deki Porsche Kulesine Göz Atmak için Tıklayın.

12 “Keşke!” Dememek için 25 Yaşından Önce Yapılması Gerekenler

“Keşke!” Dememek için 25 Yaşından Önce Yapılması Gerekenler25 yaş birçok kişi için tam bir dönüm noktasıdır. Aslına bakarsanız yetişkinliğe ilk adım olarak tanımlayabiliriz. Bu nedenle de 25 yaşına gelmeden önce yapmanız gereken birkaç önemli konu var. Kişisel gelişim adına kendinizi başarılı bir insan olarak 25 yaş ve ilerisine taşımak için bu konuları dikkate almalısınız. Paratic olarak bizler de sizlere bu yolda eşlik ediyoruz.

“Keşke!” Dememek için 25 Yaşından Önce Yapılması Gerekenlere Göz Atmak için Tıklayın.

13 Dünyanın En Teknolojik Elektrikli Otomobili: “Fisker EMotion”

Dünyanın En Teknolojik Elektrikli Otomobili: “Fisker EMotion”2016 yılında elektrikli otomobil sektörü, bir hayli gelişti diyebiliriz. Hatta elektrikli arabalara ön yargıyla bakan birçok kişinin görüşü değişti. Fisker EMotion isimli elektrikli otomobil ise 2016 yılına damga vurdu. Agresif ve teknolojik tasarımı ile sizlerin de beğenisini kazanan bu otomobil, sizler tarafından çok paylaşıldı.

Dünyanın En Teknolojik Elektrikli Otomobili: “Fisker EMotion”a Göz Atmak için Tıklayın.

14 2017 Porsche Cayenne Platinum Edition Enfes Tasarımıyla Nefes Kesiyor!

2017 Porsche Cayenne Platinum Edition Enfes Tasarımıyla Nefes Kesiyor!Porsche, 2016 yılına damga vuran markalardan oldu. Yarattığı yeni modellerle adından sürekli bahsettirdi de diyebiliriz. SUV modeli olan Cayenne, 2017 yılı için yeniden yaratıldı ve Platinum Edition olarak yoluna devam ediyor. 2017 model Porsche Cayenne Platinum Edition sizler tarafından da çok beğenildi ve paylaşıldı.

2017 Porsche Cayenne Platinum Editiona Göz Atmak için Tıklayın.

15 2017 Porsche 718 Cayman Modeli Gönülleri Fethetti!

2017 Porsche 718 Cayman Modeli Gönülleri Fethetti!Listemizdeki bir diğer Porsche modeli de 2017 718 Cayman oldu. En çok paylaşılanlar listesine girmeyi başaran 2017 Porsche 718 Cayman, Boxster’e benzer bir tasarıma sahip ve 911 Carrera parçaları ile modifiye edilmiş. Performans anlamından da adından söz ettiren bu Porsche modeli, uygun fiyat etiketiyle de dikkat çekti.

2017 Porsche 718 Cayman Modeline Göz Atmak için Tıklayın.

16 Alman Devi Porsche’nin Ürettiği İlk Otomobil: “Porsche P1”

Alman Devi Porsche’nin Ürettiği İlk Otomobil: “Porsche P1”2016 yılının Porsche yılı olduğunu söylemiştik. Markanın ilk ürettiği model olan P1, aynı zamanda Ferdinand Porsche’nin de ilk arabasıydı. Yaşayan tarih olarak tanımlanacak Porsche P1, birkaç modiye ile kendi müzesinde sergilenmeye başladı. Hayran olduğunuz markanın bu tarihi arabası da sizler tarafından en çok paylaşılan içerik oldu.

Alman Devi Porsche’nin Ürettiği İlk Otomobil: “Porsche P1”e Göz Atmak için Tıklayın.

17 Vladimir Putin’in Porsche Motoruyla Güçlendirilmiş Limuzini

Vladimir Putin’in Porsche Motoruyla Güçlendirilmiş LimuziniRusya Devlet Başkanı Vladimi Putin, sahip olduğu servetle de adından bahsettiriyor. 2016 yılına damga vurduğu gelişmelerden birisi de bir kortej projesi kapsamında üretilen limuzin oldu. Proje için toplamda 54 milyon dolar harcayan Rusya, Porsche motoru ile güçlendirilen limuzinle, en çok paylaşılan Paratic içeriği olmayı da başardı.

Vladimir Putin’in Porsche Motoruyla Güçlendirilmiş Limuzinine Göz Atmak için Tıklayın.

18 İngiliz Kraliyet Ailesinin Birbirinden Tuhaf 7 Kuralı

İngiliz Kraliyet Ailesinin Birbirinden Tuhaf 7 KuralıDillere destan olan İngiliz Kraliyet Ailesi, attığı her adımla gündeme bomba gibi düşüyor. Küçüğünden büyüğüne kadar ailenin her bireyi, dünyanın odak noktalarından bir tanesi. Elbette bu köklü ailenin uyguladığı tuhaf kurallar da dikkatleri çekiyor ve bizim en çok paylaşılan yazımız oluyor.

İngiliz Kraliyet Ailesinin Birbirinden Tuhaf 7 Kuralına Göz Atmak için Tıklayın.

19 Doğanın Mucizesi Dünyanın En Pahalı 10 Çiçeği

Doğanın Mucizesi Dünyanın En Pahalı 10 ÇiçeğiParatic içerisinde birbirinden değişik konulara yer veriyoruz. Dünyanın en pahalılarına da sıklıkla yer verdiğimiz sitemizde, çiçeklere de değindik. Doğanın birer mucizesi olarak göreceğimiz çiçekler arasında en pahalıları da sizler için bir araya getirdik. Belki de yeni yıl hediyesi olarak, sizin için özel bir kişiye hediye etmek istersiniz!

Doğanın Mucizesi Dünyanın En Pahalı 10 Çiçeğine Göz Atmak için Tıklayın.

20 Zeki İnsanlarda Görülebilecek 15 Ortak Özellik

Zeki İnsanlarda Görülebilecek 15 Ortak ÖzellikEvet, en çok paylaşılan içeriklerimizden birisi de zeki insanlarla ilişkilidir. Dünyanın en zeki insanlarının sahip olduğu alışkanlıklar bizlere de örnek oluyorlar. Paratic’te zeki insanlarda görülebilecek ortak özelliklerden de bahsettik ve sizlerin de ilgisini çekmeyi başardık.

Zeki İnsanlarda Görülebilecek 15 Ortak Özelliğe Göz Atmak için Tıklayın.

Sonuç olarak Paratic.com içerisinde daha birçok içerik sizlerin beğenisini kazandı. Elbette aralarında kızdıklarınız da olmadı değil. İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha noktalamaya hazırlandığımız bu günlerde, 2017 yılının hepimiz için çok daha güzel geçmesini diliyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum