Yatırım yapmaya başla!

2015’e Damga Vuracak 10 Otomobil Fuarı

2015’e Damga Vuracak 10 Otomobil Fuarı

Otomobil kimine göre bir sevda, kimine göre bir tutkudur. Onlar için spor bir aracın güçlü motorundan gelen ses kadar etkileyici hiçbir şey olamaz. Sevdiğiniz bir çok otomobilin bir arada olduğunu düşünün. Dünyanın dev firmaları konseptlerini dev fuarlarda sergiliyor.

Aranızda lüks ve güçlü araba tutkunları varsa bu çalışmamız tam da size göre. 2015 yılı lüks otomobil gösterilerini sergilenecek yerleriyle birlikte hazırlamaya çalıştık. Eğer bu şekilde bir arabanın tutkunuysanız, 2015 yılı uluslararası motor gösterileri için size uygun olan tarihi belirleyip, eğlenceli bir seyahate çıkabilirsiniz. Burada araçları deneme fırsatı bulacağınızı da unutmayın.

İşte karşınızda 2015 yılına damga vuracak olan otomobil fuarları:

10 Motors Show 2015 – Tokyo

Motors Show 2015 - Tokyo44. Tokyo Otomobil Fuarı, 29 Ekim-8 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek. Gösteriyi, Japonya’dan katılan süper otomobiller taçlandırıyor. Gösteri ise Tokyo Big Sight tarafından gerçekleştirilecek. Ayrıca gösteride kişisel araba, binek otomobil, ticari araç, otomobil parçaları da sergilenecektir.

9 New York Uluslararası Otomobil Fuarı

New York Uluslararası Otomobil FuarıNew York Uluslararası Otomobil Fuarı’nın, ABD’de ve dünya genelinde en büyük otomobil gösterilerinden biri olacağı kesin. Gösterinin, 3-12 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Jacob Javits Kongre Merkezinde sergilenecek gösteride; Audi, Bugatti, BMW, Alfa Romeo, Buick gibi markalar dahil olmak üzere en son araba modelleri boy gösteriyor.

8 Kanada Uluslararası Otomobil Fuarı

Kanada Uluslararası Otomobil FuarıGösteri, 13 ve 22 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Dev organizasyonda; Volvo, BMW, Audi, Mercedes gibi markaların son sürümleri vitrinde yer aldı.

7 Auto 2015 – Şanghay

Auto 2015 - ŞanghaySergide en iyi Çin otomobilleri yer alacaktır. Ticari ve kişisel arabaların sergileneceği gösteri, Ulusal Şanghay Merkezinde 22-29 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

6 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı

Cenevre Uluslararası Otomobil FuarıCenevre otomobil gösterisi Mercedes Benz-AMG, FIAT Grubu Otomobilleri gibi daha birçok aracı içinde barındırdı. Dev markaların bu kadar fazla olması gösteriyi şuana kadar yapılmış en iyi showlar arasına yerleştirdi.

5 Frankfurt Otomobil Fuarı

Frankfurt Otomobil FuarıBu fuar, dünyanın en büyük otomobil fuarı olma özelliği taşıyor. IAA grubu bu özel gösteriye sponsor olacağını açıkladı. Gösterinin Frankfurt Main de, 17-27 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Burada en son modeller de dahil olmak üzere tüm Alman otomobilleri sergilenecek. Bilet satın alarak, bu büyük gösterinin bir parçası olabilirsiniz.

4 Festivals of Speed – St. Petersburg

Festivals of Speed – St. PetersburgHızlı otomobillere tutkusu olanlar, 20-22 Mart 2015 tarihinde gerçekleşen bu benzersiz gösteride buluştu. Özel showda, son model hızlı arabalar boy gösterdi.

3 Concours d’Elegance – Amerika

Concours d’Elegance - AmerikaConcours d’Elegance of America, dünyanın en iyi ve nadir bulunan araba türlerini sergileyen gösterilerden biri olacaktır. Gösteride, Klasik Indy araba ve diğer modeller sergilenecek. Özel show, 25 Temmuz 2015 tarihinde Plymouth MI’da başlayacak ve aynı ayın 28. günü sona erecek.

2 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı

Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil FuarıKuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı, 12 ve 25 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Detroit’te yapılan gösteride KIA, Audi, BMW, Volkswagen ve diğer lüks araç markaları boy gösterdi.

1 Avrupa Motor Show – Brüksel

Avrupa Motor Show - Brüksel2015’in Ocak ayında yapılan Avrupa Motor Show herkesin beğenisini kazanmayı başardı. Dünyaca ünlü markalar Brüksel’de buluştu. Gösterilen sonra yapılan yorumlara bakılırsa şuana kadar yapılan en iyi gösterilerden biri olduğu kesin.

Hızlı, güçlü, konforlu lüks bir arabaya sahip olmak herkesin rüyasıdır. Dev markaların organize ettiği bu muhteşem görsellikteki fuarlar, siz otomobil tutkunlarını bekliyor. Yapmayı planladığınız bir yurtdışı seyahatine bu fuarlardan birini gönül rahatlığıyla ekleyebilirsiniz. Gitmeye karar verdiğinizi düşünürsek tercihinizi hangi gösteriden yana kullanırdınız?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum