Paylaşım

Erkek Arkadaşının Honda’sını Satabilmek için Yapımcılara Taş Çıkartan Reklam Filmi Çekti!

 

Baktığımız bu ilginç reklam filmi için gördüğümüz en garip ikincisi diyebiliriz. Birincisi ise yine 1996 model eski Suzuki Vitara’sını satmak için after efektlere başvuran Eugene Romanosky dir. Herhalde erkek arkadaşı Honda’sını satmak için zorlanmış olacak ki kız arkadaşı devreye girmiş. Girmişte, olayı fazla profesyonel yanından ele almış. Honda bile 5. jenerasyon Accord’u için böyle donanımlı bir reklam filmi çekmemiştir.

Video kalitesi olsun, oynayan kişi olsun her şey en iyisini yapabilmek adına seçilmiş. Seçilmiş derken kız arkadaşı gönüllü olmuş! Bu videoyu kaç kişiye gösterirseniz gösterin amatör birinin yaptığına inandıramazsınız. Film aralarında arabaların özelliklerinden de bahsedilmiş.

Yüksek kaliteli video çeken Go Pro tarzı makinelerin ve dronelerin kullandığı viraj sahnesi alkışı hakediyor. İkinci şaşılacak kısmı ise Ebay’den 499 $‘a çıkan arabanın açık artırma usülüyle şu anda fiyatının 20 bin $ olması. Ve insanlar buna inanılmaz tepkiler vermiş. Bu arabayı alacak kişi aynı zamanda güzel bir anısıyla satın almış olacak.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur