Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

100 Milyon Dolarlık XRP, Anonim Cüzdandan Borsaya Taşındı

Bilinmeyen cüzdandan 100 milyon dolar değerinde Ripple transferi gerçekleşti.
100 Milyon Dolarlık XRP, Anonim Cüzdandan Borsaya Taşındı
Son Güncelleme: 
Yorum

Whale Alert, anonim bir cüzdan üzerinden borsaya, 100 milyon dolar değerinde XRP transferi olduğunu rapor etti. Transferin Bithumb borsasına gerçekleştiği belirtildi. Transfer sonrası XRP’lerin ne yapıldığına dair bir bilgi bulunmuyor.

Piyasa, ortalama günlük hacme kıyasla kripto paranın fiyatını büyük ölçüde etkileyebilecek devasa işleme henüz tepki vermedi. Mevcut izlenen hacim Binance’de 167 milyon XRP seviyesinde olmakta.

88 milyon XRP hacimli satış emri, toplam günlük hacmin yaklaşık %50’sini temsil ederek saniyeler içinde piyasanın şeklini değiştirebilir. Borsalara aktarılan kripto paralar, yatırımcılar arasında satış beklentisinin artmasına neden olan bir durumdur. Dolayısıyla fiyatın da düşmesi beklenir.

Son 10 gün içinde XRP, 9 Kasım’da ulaşılan yerel zirveye kıyasla değerinin %19’unu kaybetti. Kripto para birimi yazım itibariyle 1.05 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ripple özellikle Asya bölgesinde sınır ötesi ödeme aracıyla kullanılıyor. Kripto para birimi 50 milyar dolar piyasa değeri ile 7. sırada yer alıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu