Yatırım yapmaya başla!

10 Dakikada Lüks Bir Yuvaya Dönüşen Katlanabilir Ev!Hem kullanıcılarını taşınırken nakliye derdinden kurtaran hem de betonarme yapılardan sıkılıp farklı yerlerde hiçbir ücret ödemeden konaklamak isteyenlerin fazlasıyla hoşuna gidecek bir buluşu huzurlarınıza getiriyoruz.

Geçmişte sadece fantastik ve bilim kurgu filmlerinde rastladığımız ve “böyle şeyler sadece filmlerde olur” dediğimiz birçok teknolojik icat, günümüzü şekillendirmeyi başarıyor. Ancak Ten Fold Engineering tarafından meydana getirilen bu portatif ev, günümüzdeki teknolojik gelişmelere rağmen, bizleri fazlasıyla şaşırtıyor.

Sadece tek bir tuşla açılarak lüks bir ev haline gelen ve sonrasında ise aynı kolaylıkla konteynıra dönüşebilen bu portatif buluşu bir tırın arkasına bağlayıp, dünya turuna bile çıkabilirsiniz. Gelecekte hemen hemen her alanda karşımıza çıkabilecek bir yapı olan bu portatif ev, İngiltere merkezli Ten Fold Engineering şirketinin ellerinde hayat buldu.

Şirkete göre bu tarz portatif yapılar; ev, ofis, klinik, sergi, okul ve hatta restoran yerine de kullanılabilir hale gelecekler. Tek tuşla 10 dakikadan çok daha kısa sürede açılarak mobilyalı 64 metrekarelik lüks bir ev haline gelen Ten Fold evleri, kullanıcılarının isteğine göre yeniden düzenlenilebiliyorlar.

Sadece iç duvarları hareket ettirerek yeni bir görünüme kavuşturacağınız bu portatif ev, elektrik gücüne de sahip olduğu güneş enerjisi panelleriyle ulaşabiliyor. 129.000 dolarlık başlangıç fiyatlarıyla satışa sunulan Ten Fold Portatif Evleri, fatura derdinden de kullanıcılarının feragat etmesini sağlıyor.

Farklı boyutlarda ve tarzlarda katlanabilir evler inşa eden Ten Fold, geleceğin gayrimenkul sektörüne damgasını vuracak gibi görünüyor. Peki, sizce Ten Fold evleri, göründükleri kadar kullanışlı olabilir ve geleceğin gayrimenkulleri haline gelebilirler mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum