Yatırım yapmaya başla!

1 Ağustos Tarihinden İtibaren Akaryakıt Fiyatlarına Rekor Zam!

PÜİS, resmi sitesinde petrol ürünlerine zam yapılacağını bildirdi. 1 Ağustos Salı gününden itibaren petrol fiyatlarına büyük zam bekleniyor. İşte detaylar...
1 Ağustos Tarihinden İtibaren Akaryakıt Fiyatlarına Rekor Zam!

Özellikle 2017 yılı içerisinde dalgalı seyreden akaryakıt fiyatlarının hızlı değişimini halen daha görmekteyiz. PÜİS’in yaptığı açıklamalarda yeni zamların kapıda olduğunu bildirdi. Son zamanların en büyük tartışma konusu olan petrol fiyatları yine vatandaşın canını sıkacak!

Dünyada petrol varil fiyatlarının düşmesine karşın, ülkemizde sabit kalan litre bazlı fiyatlar dikkat çekmişti. İddia edilen, varil fiyatları 52 $‘dan 41 $‘a inmesine rağmen bizde her hangi bir indirime gidilmediğidir.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “1 Ağustos Salı gününden itibaren 11 kuruşluk zam beklenmektedir” dendi.

Beklenen zam ile birlikte benzinin 5,09’dan 5.20’ye, mazotun 4,46’dan 4,57’de yükselmesi bekleniyor.

Düşen petrol fiyatlarına karşı yapılan bu zamlar vatandaşın cebini yoracağa benziyor. Dengelenemeyen petrol fiyatları gördüğümüz gibi zam yoluyla yansıtılıyor.

Doların 2017 yılı başlarında 3.90 seviyelerinde seyretmesi ve akabinde Nisan ayında 3.50 TL düzeylerine gerilemesi de petrol litre fiyatlarında bir değişiklik yaratmamıştı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum