Türkiye’de Farklı Sektörlere Göre En İyi Şirketler


72 paylaşım
 

Her yıl Türkiye’nin en beğenilen şirketleri çeşitli araştırma kuruluşları tarafından listelenmektedir. 2015 yılının kapsamlı bir araştırması da Capital ve Spring Professional işbirliğiyle yapıldı. Bu araştırma için iş dünyasını temsil eden 700’den fazla şirketten 1602 yönetici ile iletişime geçildi. 3 ay süren çalışmalar, CAWI adı verilen bilgisayar destekli web görüşmesi araştırma tekniği ile yapıldı. Bu şekilde araştırmaya katılan tüm iş dünyası temsilcilerinin görüşleri ile Türkiye’nin en beğenilen 20 şirketi sıralandı.

“Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2015” araştırmasında dereceye giren şirketleri, Four Seasons Bosphorus İstanbul Otel’de düzenlenen gecede ödüllerine kavuştu. Bu büyük araştırma, 15. kez yapıldı ve Capital’de yayınlandı. Sektörlerin birincilerine ödülleri verildi. Ödüle iş dünyasının dev isimleri katıldı ve araştırma hakkında detaylar verildi. Koç Holding adına CEO Levent Çakıroğlu ödülü aldı. Konuşmasında ise en beğenilen şirket olma konusunda tüm ekibine ve sponsorlarına teşekkürlerini iletti.

Türkiye’nin en beğenilen 10 şirketleri listesi açıklandı ve bu listede ilk 3 isim hiç değişmiyor diyebiliriz. Birinci sırada Koç Holding, ikinci sırada Turkcell, üçüncü sırada ise Arçelik yer alıyor. Capital ve Spring Professional’in ortak araştırmasında da bu isimleri, aynı sıralama ile görüyoruz. Araştırmadan elde edilen bir diğer sonuç, 36 sektörün en beğenilen şirketlerinin de belirlenmesi. Bu sonuç ise ilgili sektörün temsilcilerinin yanıtları ile belirlenmiştir.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Türkiye’de farklı sektörlerin zirve isimleri ile baş başa bırakıyoruz:


Bu içeriğe emoji ile tepki ver :

Maximum 3 emoji seçebilirsiniz!.

Habere Kim Ne Dedi?

Facebook Yorumları


Diğer yorumlar ( 0 )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Benzer yazılar