İstanbul’un En Pahalı ve Gözde Caddeleri

İstanbul’un En Pahalı ve Gözde Caddeleri

İstanbul dendiği zaman eskiden herkes “taşı toprağı altın” derdi. Taşradan gelenler, İstanbul’da iyi bir iş bulup geçinmenin yolunu arardı. Şimdilerde ise bu durumun biraz değiştiğini söyleyebiliriz. İş olanaklarının düştüğü, işsizliğin arttığı ve yaşamanın neredeyse imkansız olduğu yönünde yorumları kolayca duyabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen yine de İstanbul’dan vazgeçemeyen birçok kişiyle karşılaşırsınız.

Koca bir metropole dönüşen İstanbul’da, zengin – fakir ayrımını da kolayca görebilirsiniz. Adeta gelir grupları arasında büyük bir uçurum bulunuyor. Zenginin, en zengin; fakirin ise en fakir olduğu İstanbul’da, semtler de bu gelir gruplarına göre ayrılmış durumda. Asgari ücretle geçimini sağlayan biriyseniz, Bebek’te bir kahvaltı için tüm paranızı vermek zorunda kalabilirsiniz. Aynı şekilde Nişantaşı’nda bir evde oturmanız pek mümkün olmayacaktır. Aynı şekilde lüks evlerde yaşayan kişilerin de, Tarlabaşı gibi bir semtte görmeniz neredeyse imkansızdır.

Şimdi sizlerle galerimiz vasıtasıyla İstanbul’un en zengin caddelerini paylaşmak istiyoruz. Bu caddeleri, metrekare başı kira bedelleri ile sizlerle paylaşacağınız:

2 Haziran 1988 yılında İzmir'de dünyaya geldim. Fotoğrafçılığa ortaokul yıllarında merak saldım ve eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Fotoğraf Bölümü'nde aldım. Hayatın her karesini yaşamak ve tatmak için makineme aşık bir insanım. Paratic.com Galeriler bölümünde bu özelliğimi kullanarak sizlere en iyi fotoğrafları sunmayı arzu ediyorum.

HİÇ YORUM YAPILMAMIŞ, SEN YAPMAK İSTER MİSİN?

Yorum Yapın