Paylaşım

İstanbul’un En Pahalı ve Gözde Caddeleri


 

İstanbul dendiği zaman eskiden herkes “taşı toprağı altın” derdi. Taşradan gelenler, İstanbul’da iyi bir iş bulup geçinmenin yolunu arardı. Şimdilerde ise bu durumun biraz değiştiğini söyleyebiliriz. İş olanaklarının düştüğü, işsizliğin arttığı ve yaşamanın neredeyse imkansız olduğu yönünde yorumları kolayca duyabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen yine de İstanbul’dan vazgeçemeyen birçok kişiyle karşılaşırsınız.

Koca bir metropole dönüşen İstanbul’da, zengin – fakir ayrımını da kolayca görebilirsiniz. Adeta gelir grupları arasında büyük bir uçurum bulunuyor. Zenginin, en zengin; fakirin ise en fakir olduğu İstanbul’da, semtler de bu gelir gruplarına göre ayrılmış durumda. Asgari ücretle geçimini sağlayan biriyseniz, Bebek’te bir kahvaltı için tüm paranızı vermek zorunda kalabilirsiniz. Aynı şekilde Nişantaşı’nda bir evde oturmanız pek mümkün olmayacaktır. Aynı şekilde lüks evlerde yaşayan kişilerin de, Tarlabaşı gibi bir semtte görmeniz neredeyse imkansızdır.

Şimdi sizlerle galerimiz vasıtasıyla İstanbul’un en zengin caddelerini paylaşmak istiyoruz. Bu caddeleri, metrekare başı kira bedelleri ile sizlerle paylaşacağınız:


Bu içeriğe emoji ile tepki ver :

Maximum 3 emoji seçebilirsiniz!.

Habere Kim Ne Dedi?


Diğer yorumlar ( 0 )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Benzer yazılar