İş Dünyasının 30 Önemli Yöneticisinden 30 Başarı Sırrı

İş Dünyasının 30 Önemli Yöneticisinden 30 Başarı Sırrı

İş dünyasında hemen hepimiz belli zamanlarda çıkmaza gireriz. Bu öyle bir çıkmazdır ki iş hayatımızın biteceğini, tüm kariyerimizi mahvedeceğimizi düşünürüz. Böyle zamanlarda eğer size destek olacak ve tabiri caizse gazlayacak birileri varsa, çok şanslı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Özellikle kendinize idol olarak belirlediğiniz ve örnek aldığınız kişiler varsa, çıkmaza girdiğiniz bu dönemler tam da bu kişilerden akıl alarak rahatlayacağınız zamanlardır.

Akıl hocalarınız, fiziki olarak yanınızda olacak kişiler olmayabilir. İş dünyasının başarılı isimleri veya çevrenizde örnek aldığınız kişiler, bu görevi üstlenebilir. İzlediğiniz bir filmden bile ne kadar etkilendiğinizi düşünün. Filmlerden, okuduğunuz kitaplardan bile kaybettiğiniz inancı geri kazanabilirsiniz. İş dünyasının önde gelen ve tüm dünyanın tanıdığı yöneticileri de sizi başarıya yönlendirmek için her daim bir şeyler söylemekten çekinmiyorlar. Çünkü onlar bir akıl hocasının ne kadar önemli olduğunun bilincinde ve yaşadıkları sıkıntılardan, olaylardan, çıkardıkları derslerden bahsederek düzene yardımcı oluyorlar.

Şimdilerde hemen her alanda dünyanın en başarılı isimlerine kolayca internetten ulaşabiliyorsunuz. Onların konuşmalarını dinleyebiliyor, biyografilerini okuyabiliyorsunuz. Onlar da sizinle aynı yollardan geçtikleri için ne gibi zorluklarla karşılaşabileceğinizi biliyorlar ve sizlere tavsiyeler vererek atlatmanızı sağlıyorlar. Onların da kendi idolleri, akıl hocaları olduğunu unutmamalısınız. Şimdi dünyanın enleri arasında saydığımız bu isimler, başarı sırlarını açıklayarak sizlere yol gösteriyorlar.

İş dünyasında iyi bir başarı elde etmiş kişiler, sizin de başarıya ulaşmanız için tavsiyeler veriyor. Bizler de 30 başarılı yöneticinin, 30 başarı sırrını sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte iş dünyasının önemli isimlerinin başarı sırları sizlerle:

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi'nden mezun olduktan sonra kendimi ekonomi dünyasının içerisinde buldum. Son 3 yıldır farklı finans portallarında; editörlük ve köşe yazarlığı yapıyorum. Sosyal medya bağımlısı, para aşığı ve öğrenmeye her zaman açım. Paratic.com'un genel yayın yönetmeni olarak bilgilerimi sizlerle paylaşıyorum.

HİÇ YORUM YAPILMAMIŞ, SEN YAPMAK İSTER MİSİN?

Yorum Yapın