Harley Davidson Hakkında Öğrenmeniz Gereken 15 İlginç Bilgi

Harley Davidson Hakkında Öğrenmeniz Gereken 15 İlginç Bilgi

Evet, sayfamızda yer verdiğimiz dünyaca ünlü arabalar, spor otomobiller vs. ile ilgili bunca yazımızdan sonra, sevgili motor tutkunlarını da düşünerek, Harley Davidson hayranlarının mutlaka okuması gereken bir yazı derledik bugün sizlere. Ancak dilerseniz daha önce, bu önemli marka hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım. Dünyanın en iyi motosiklet markalarından biri olan Harley Davidson, hiç şüphesiz büyük fan kitlesine sahip bir şirkettir. 1903 yılında William Harley ve Arthur Davidson’un kurmuş olduğu bu şirketin ismi, iki ortağın birisinin adını diğerinin de soyadını alarak ortaya çıkmıştır. Ayrıca Amerika’nın ve dünyanın en büyük motor üreticisi olan ünlü şirket, ürettiği modelleriyle insanların bu alanda tek tercih ettikleri marka olmayı başarmıştır.

Oldukça hızlı araçlar üreten şirket, işte bu özelliğinden dolayı polis merkezlerine üretim yapması için sıklıkla tercih edilen marka olmuştur. Harley Davidson motosikletlerinin sahip olduğu güçlü motor sistemleri ve kaliteli tasarımları sayesinde, marka hemen hemen tüm dünyadaki motor severlerin kalbinde taht kurmuş, adeta vazgeçilemez bir marka durumuna gelmiştir. İsterseniz, lafı daha fazla uzatmayalım ve bir an önce sabırsızlıkla beklediğiniz yazımıza başlayalım.

İşte bir Harley Davidson aşığının kesinlikle öğrenmesi gereken 15 şaşırtıcı bilgi:

İsviçre'de gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. Edindiğim tecrübeler ve edebiyata olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. Paratic.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

HİÇ YORUM YAPILMAMIŞ, SEN YAPMAK İSTER MİSİN?

Yorum Yapın