Borsa ve Finans Dünyasıyla İlgili En İyi Filmler

Borsa ve Finans Dünyasıyla İlgili En İyi Filmler

Film izlemeyi çoğunlukla kitap okumaya tercih ederiz. Filmleri de ilgi alanlarımıza ve türlerine göre seçeriz. Bazılarımız aksiyon tutkunu, bazılarımız duygusal filmleri severiz. Ama lüks yaşamın, zenginliğin olduğu her şeyi merak ettiğimiz gibi para konulu filmleri de hepimiz severiz. Mesela geçtiğimiz sene vizyona giren The Wolf of Wall Street filmini, borsaya ilgi duyan duymayan herkes beğeniyle izlemiştir.

Sizlere sunacağımız bu seferki galerimizde de bankacılık ve finans dünyasını ele alan en filmleri paylaşmak istedik. Bir akşam oturup film izlemek istediğiniz zaman aklınızın bir köşesinde bulunması gereken filmler olduğunu da belirtmek istiyorum. Büyük banka soygunları, borsa çöküşleri gibi gerçek hayattan hikayelerin de yer aldığı bu filmlerin birçoğunu gerçekten beğeneceksiniz.

Geçmişten günümüze kadar finans dünyası hakkında çekilmiş, aksiyon, dram, biyografi gibi alanlardaki filmlerimiz ve hakkında bilgiler sizlerle…

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi'nden mezun olduktan sonra kendimi ekonomi dünyasının içerisinde buldum. Son 3 yıldır farklı finans portallarında; editörlük ve köşe yazarlığı yapıyorum. Sosyal medya bağımlısı, para aşığı ve öğrenmeye her zaman açım. Paratic.com'un genel yayın yönetmeni olarak bilgilerimi sizlerle paylaşıyorum.

HİÇ YORUM YAPILMAMIŞ, SEN YAPMAK İSTER MİSİN?

Yorum Yapın