Bentley Hakkında Öğrenmeniz Gereken 15 Bilgi

Bentley Hakkında Öğrenmeniz Gereken 15 Bilgi

Değerli araba tutkunları, bugün sizler için yine oldukça ilginç ve eğlenceli bir yazı hazırladık. Yazımızın konusu ise ünlü otomobil markası Bentley ile ilişkili olup, bu başarılı marka hakkında şimdiye kadar duymamış olduğunuz 15 ilgi çekici bilgiyi sizlerle paylaşıyor olacağız. 1919 yılında İngiltere’de başarılı hikayesine başlangıç yapan firma, kısa sürede ün kazandı. Firma başlangıçta sadece uçak motoru üretiyordu, sonraları herkesin bildiği lüks otomobillerine imza attı.

Owen Bentley’in kurduğu başarılı şirket, kendi çizgisini yakalayarak dünyada bir fenomen olmayı başarmıştır. Tabi ki her güzel şeyin olduğu gibi bu zirvedeki markanın da bir fiyat etiketi var. Oldukça pahalı modelleriyle dikkat çeken markanın en pahalı modellerini bu yazımızdan sonra, Dünyanın En Pahalı 10 Bentley Modeli isimli yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bu muhteşem otomobil markasıyla ilgili bilgilerin bu kadar olduğunu sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu daha başlangıç ve dilerseniz kalan bilgileri sizler için hazırladığımız galeriden birlikte öğrenelim.

İşte karşınızda Bentley ile ilgili çok fazla bilinmeyen 15 şaşırtıcı bilgi:

İsviçre'de gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. Edindiğim tecrübeler ve edebiyata olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. Paratic.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

HİÇ YORUM YAPILMAMIŞ, SEN YAPMAK İSTER MİSİN?

Yorum Yapın