Paylaşım

Steve Jobs’un Kurduğu Apple İmparatorluğu Hakkında Bilinmeyen 15 Gerçek


 

Apple markası, elektronik ve teknolojik ürünler üreten geliştiren dev teknoloji markalarından bir tanesidir. Özellikle iPod, iPhone, Mac bilgisayarlar ve OS X, iOS işletim sistemleri ile bulunduğu kulvarlardaki birçok markanın önüne geçmiş bir markadır. Kurucularından Steve Jobs’un 5 Ekim 2011 yılındaki ölümünden önce, 24 Ağustos 2011 yılında şirketin diğer bir kurucu ismi olan Tim Cook’a yönetim kurulu başkanlığı devretmişti.

Steve Jobs’un bu modern yaşamı oluşturmadaki etkisini küçümsemememiz gerekir. Onun sayesinde bizler, teknoloji ile olan bu sıkı bağımızı geliştirebildik. Steve Jobs, geleceğin vizyonunu dünyanın birçok yerine ulaştırmakta oldukça başarılı oldu. Özellikle hayat felsefesi olan başarılı olma güdüsünü, bugün firmanın ürettiği muazzam araç gereçlerde de görmekteyiz. Biliyorsunuz ki başarılı isim 24 Şubat’ta doğum gününü kutladı. Belki o şu an aramızda olmayabilir, ama arkasında bıraktığı eser adını daima yaşatacaktır. Bizler de onun bırakmış olduğu mirasa dayanarak bu listeyi hazırladık.

Daha önce sizlerle insanların Apple ürünlerine bağımlı olmalarının nedenleri hakkında konuşmuştuk, şimdi ise sıra geldi dünyanın en çok kullanılan ve satın alınan markalarından biri olan Apple hakkındaki bilinmeyen gerçeklere. Dilerseniz, Apple hakkında bilinmeyenlere birlikte göz atalım.

İşte karşınızda merak edilen detaylarla Apple gerçekleri:


Bu içeriğe emoji ile tepki ver :

Maximum 3 emoji seçebilirsiniz!.

Habere Kim Ne Dedi?

Facebook Yorumları


Diğer yorumlar ( 0 )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Benzer yazılar