1 Milyar Dolarlık Antilia Fotoğrafları ve Detaylı İnceleme

1 Milyar Dolarlık Antilia Fotoğrafları ve Detaylı İnceleme

Bir evden ne beklediğinizi sormak istemiyorum; çünkü herkesin beklediği bir saray yavrusudur. Hayaller – hayatlar ayrımı bazen insanı mutsuz eder ve yaşadığınız ev size hapishane gibi gelmeye başlar. Bu nedenle bir uyarı olarak galeri yazımızın başında buna değinmek istedim. Evinizi her ne olursa olsun sevin ve sıcak bir yuva haline getirmeye çalışın.

Antilia, dünyanın 1 milyar dolarlık ilk evi olarak tanındı. Belki zenginlerin dünyasında bu inşa bedelini geçmek üzere olan evler vardır. Ama Antilia her zaman ilk olarak kalacak. Hint milyarder Mukesh Ambani ve ailesine ait olan bu ev, Hindistan’ın Bombay kentinde bulunuyor. İhtişamlı görüntüsüyle kendine hayran bırakan bu ev, bir kişiye ait değilmiş, sanki bir apartmanmış gibi görünüyor. Aynı zamanda gecekondularla dolu olan kentte, oldukça fazla tepki aldıkları da biliniyor.

Dillere destan olan bu evi sizlerle bir galeri vasıtasıyla paylaşmak istedim. Antilia’nın sıralamaya birinci sıradan girdiği diğer yazılara göz atmak isterseniz:

İşte dünyaya nam salan Antilia fotoğrafları ve detaylı incelemesi:

2 Haziran 1988 yılında İzmir'de dünyaya geldim. Fotoğrafçılığa ortaokul yıllarında merak saldım ve eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Fotoğraf Bölümü'nde aldım. Hayatın her karesini yaşamak ve tatmak için makineme aşık bir insanım. Paratic.com Galeriler bölümünde bu özelliğimi kullanarak sizlere en iyi fotoğrafları sunmayı arzu ediyorum.

HİÇ YORUM YAPILMAMIŞ, SEN YAPMAK İSTER MİSİN?

Yorum Yapın